Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikonove prsia

Príspevok v téme: Silikonove prsia
jajakarinka

Ahojte chystam sa k dr.cervenovi na silikonove prsia opku mam1aprila....... podstupila som u neho aj mastopexiu aj horne a dolne viecka .....ak mate otazky kludne sa pytajte rada odpoviem......je to super odbornik a aj ako clovek je super citila som sa u neho v ordinacii ako doma a terazsi otvoril novu kliniku kde to je na velmi vysokej urovni:-)

zsuzska

Marion ale to je potrebne si dopredu zistit, aky je lekar, kolko uspesnych zakrokov ma za sebou a podobne. Ale to aky lekar je to zistis uz v prvy moment, ten prvy dojem byva vacsinou ten spravny :)

Erika14s

gabrieeelka cenovu hranicu nemam urcenu, co sa tyka takychto veci tak vraj nie je na mieste sa riadit cenou, aspon to som sa docitala ked som si zistovala info o tomto zakroku :)
dadusdus tak mne je to v podstate uz aj jedno kde ta klinika bude ci aj na druhom konci Slovenska odo mna len by som bola rada keby to vsetko prebehlo v poriadku bez komplikacii, to je pre mna najdolezitejsie

Marion25

sofka mohla by si mi napísať aký si mala pocit z chirurga ktorý ti robil prsia? Obávam sa aby náhodou som nenarazila na nejakého chirurga, čo má veľmi málo rokov praxe. Myslím tým aby som neskôr neľutovala, že som do toho išla.

gabrieeelka

Jarta v tom s tebou súhlasím. Ide podľa mňa pri tomto zákroku najmä o spokojnosť samotnej ženy. Aby sa cítila žensky a príťažlivá. Keď si ich má dávať urobiť kvôli niekomu inému tak to je celé zle. :)

Jarta114

Je ťažké si priznať, že nie sú tvoje? Myslím, že mne by to bolo jedno, veď keď má žena problém, že nemá nadelené z hora, tak čo má robiť? ma na výber? myslím skôr, že nie ako áno. Takže nie je nič zlé na tom, že si chce urobiť radosť, že chce byť šťastná :) Aj mi môžeš napísať meno lekára ktorý ti prsia robil?

sofkasofka

Jarta čauko
..po pravde nemala by som odvahu si vyberať podľa ceny, ja som si vyberala podľa skúsenosti, pretože podľa mňa to je záruka úspechu a nie nejaká cenová ponuka chápeš..mne robili v Košiciach v Centre plastickej a estetickej chirurgie...a poviem ti, že mi ich veľmi veľa známych pochválilo, ale len pred pár ľudmi som povedala že som si dala urobiť :)

Jarta114

Sofka kde si si dala robiť prsia? Snáď si si vyberala lekára podľa skúsenosti, podľa praxe, pretože mám známu ktorá si vybrala najlacnejšiu ponuku a veľmi nepekne na to doplatila. Mne môj drahý tento rok na vianoce sľúbil prsia, len si tiež musím vybrať chirurga ktorý by mi ich urobil, len asi by som sa toho riadenia sa cenou pri výbere mala vyhnúť, že?

sofkasofka

Erika ahoj mám tento zákrok za sebou. Dlho som to popierala, nechcela som si pred nikým priznať, že by som niečo také podstúpila, ale dnes som pyšná na to, že som si urobila radosť, že som si splnila sen a dala si urobiť prsia po akých túži asi každá žena :)

dadusdus

Erika haoj tak záleží aj od toho z kade si. Aj keď si myslím že kvôli takémuto zákroku má zmysel cestovať. Ja som tiež na zákrok išla vyše hodiny, aby som sa dostala na kliniku ktorú som mala vybratú, ale viem že to stálo za to. Dobrí lekári nie sú všade, preto ich treba hľadať.

gabrieeelka

Erika máš aj nejakú cenovú hranicu za ktorú by si nechcela ísť čo sa tohto zákroku týka? Myslím že peniaze by nemali v tomto prípade hrať rolu, ale sú ženy ktoré práve na tom stavajú, tak aby sme ti vedeli poradiť, tak by bolo fajn aby si nám aj toto priblížila

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikonove prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk