Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikonove prsia

Príspevok v téme: Silikonove prsia
jajakarinka

Ahojte chystam sa k dr.cervenovi na silikonove prsia opku mam1aprila....... podstupila som u neho aj mastopexiu aj horne a dolne viecka .....ak mate otazky kludne sa pytajte rada odpoviem......je to super odbornik a aj ako clovek je super citila som sa u neho v ordinacii ako doma a terazsi otvoril novu kliniku kde to je na velmi vysokej urovni:-)

martinaZV

suhlasim - ked si zena prejde strastiplnou cestou a nedari sa jej ziadnymi liekmi zvacsit prsia, tak potom myslim ze jej to vsetko dojde. Tak ako doslo aj mne. Ze nema zmysel vyhadzovat zbytocne peniaze za nejake doplnky, ktore cloveku nic nepomozu, ale ze je dolezite zakrocit razne :) som rada ze mi doslo v pravy cas ze nema zmysel tak utracat peniaze a ze je vhodnejsie absolvovat zakrok :) uz vyse roka som po zakroku, ktory mi robili v Centre plastickej a estetickej chirurgie a som rada, ze som do toho isla :) od tej doby sa citim ako ina zena :) sebavedoma a pritazliva!

Veronika879

SodomaGomora nedaj sa vysmiať :) ja síce ešte nie som po zákroku, po zväčšení, ale chcela by som to v blízkej budúcnosti absolvovať. Keďže som už mnoho vecí vyskúšala a nič mi na zväčšenie nepomohlo, ani žiadne tabletky ako ty odporúčaš. Toto ti uveria akurát tak ženy, ktoré si tým neprešli ;)

SodomaGomora

žienky, prečo chcete silou mocou väčšie prsia spôsobom, že si do nich idete vkladať umeliny? Veď existujú na to aj metódy, ktoré nie sú až tak drastické a už vonkoncom nie tak drahé. Ja som napríklad skúsila prípravky zo stránky megaprsia a výsledky už vidím, a to ich neužívam ešte ani dva mesiace. A cez web kuponyzdarma (bodka) sk (lomeno) megaprsia-sk som si vyklikala ešte aj zľavu.som si vyklikala ešte aj zľavu.

SodomaGomora

žienky, prečo chcete silou mocou väčšie prsia spôsobom, že si do nich idete vkladať umeliny? Veď existujú na to aj metódy, ktoré nie sú až tak drastické a už vonkoncom nie tak drahé. Ja som napríklad skúsila prípravky zo stránky megaprsia a výsledky už vidím, a to ich neužívam ešte ani dva mesiace. A cez web -odkaz odstránený- som si vyklikala ešte aj zľavu.

dadusdus

Zuzka to že je to v maďarsku hit ešte o ničom nesvedčí - tiež som o nich počula sú to v podstate polyuretánové silikóny. Moc osobne by som do nejakých noviniek nešla, ale radšej by som riešila implantáty s ktorými majú lekári čo najviac skúsenosti, že vedia aké sú po rokoch, ako sa správajú a podobne ;)

Erika14s

Chrisiana ano tam som volala prislo mi to ako fajn napad to tam riesit, tak som do toho isla. Ved co to mam do nekonecna odkladat alebo co? :) ved nemam desat rokov aby som bola taka nerozhodna a nevedela som co chcem :) uz nebude dlho trvat a budem mat aj termin zakroku, caka ma teraz konzultacia

Zuzka Ba

Po pôrode uvažujem o operácii prs mám síce 75 E až F no bez podprsenky je to vyliate chápe každá čo sa s tým stretla chcem prsia spevniť. Našla som novinku silimed ma niekto tieto implantáty? Ste spokojne? V Maďarsku je to hit.

Lenka V

Ja som si dala zmenšiť prsia, mala som prirodzene D a zmenšila som si ich na B, pretože ma hrozne bolel chrbat a odporucil mi to lekár. Zo začiatku ma trochu mrzelo, že pridem o svoje velke prsia, ale teraz to nelutujem. Bol to dobry krok. Po operacii som sa dostala pomerne rychlo do normalneho zivota aj za pomoci wobenzymu a ze som bola velmi zodpovedny pacient. Nie všetky ženy si davaju prsia zvacsovat, ja som opacny pripad

Veronika879

O koľko na prvýkrát sa dajú prsia zväčšiť? Či na tom nejako nezáleží alebo je tam nejaké množstvo určené ktoré sa môže dávať na jeden krát a že viac nie?
Snáď mi budete vedieť pomôcť :)

Mimma

Elsa myslim ze kazda zena co sa na to da je blazon :) ved uz len blazon by sa na nieco taketo dal, kedysi aj ja som mala chut skusat rozne tabletky a neviem co vsetko ze to pomoze, reklamy naslubovali a nic z toho nebolo. Konecne som nasla zdravy rozum a uz viem ze takymto veciam sa verit neoplati :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikonove prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk