Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyradenie mliečnych výrobkov z jedálnička kvôli akné

Príspevok v téme: Vyradenie mliečnych výrobkov z jedálnička kvôli akné
Lucia141

Ahoj, mám 15 a už niekoľko rokov trpím ťažkou formou akné. Skúšala som už všeličo, ale takmer nič sa nezlepšuje. Zo všetkých strán počujem niečo na moju pleť, aj keď to nie je myslené zle. Dosť často kvôli tomu plačem, v oveľa menšej miere chodím medzi veľké množstvo ľudí ako predtým, pretože sa hanbím. Rozhodla som sa, že by som skúsila stravu bez mliečnych výrobkov, ale je to pre mňa nepredstaviteľné-mliečne výrobky jem takmer stále, neviem si predstaviť fungovať bez jogurtu či syra... Máte s týmto nejaké skúsenosti, alebo iné rady ohľadom akné?

janoo99

a musim povedat ze mi to fakt pomohlo ale tak kazdemu pomaha nieco ine ja som dlho hladal tu spravnu liecbu situ mne na mieru tak drzim palce :)

janoo99

ahoj ja ti poviem takto ze nemusis uplne vyradit len obmedzit a neviem v akom stave je tvoje akne ale ja som mal zapalene uzli a vela ciernych bodiek komedonov alebo co je to a skusal som vsetko mozne od biodermy az po neviem co rozne zinkove maste ale ja som robil chybu ze som si stale chytal tvar stale som to kontrolol a velmy som sa na to sustredil urobit vsetko pre to aby som sa akne zbavil pouzival som biodermu aj mydlo no potom som vsetko nechal tak umyval som si tri krat denne cistou vodou pretoze akekolvek mydlo ti narusi ph alebo nejaku koznu barieru potom vecer pred spanim som si natrel zapalene vyrasky cesnakom dost to stipalo ale po dvoch tyzdnoch boly uplne prec cesnak je dost dobre prirodne antibiotikum a aj som ho zacal vela jest a ostalo mi po tych uzloch vela flakov ale teraz si uz len umyjem tvar a natriem citronovou stavou na vybielenie a po 15 minutach oplachnem a a by som nezabudol vsety zasahy plet vysusuju co nemoze byt pretoze to nastartuje opacny efekt a budes mat masnu plet jak fritak tak raz za den najlepsie pred spanim sa treba natriet ale ja ti poviem takto ze len po kreme cien z lidlu co stoji dve evri mam naj vysledky s ostatnych sa mi upchavali pori no a ked sa natriem tak pockam 20 minut a prilozim na tvar servitok aby mi zbytkovy krem utrel lebo zas moc premasteny byt nie je dobre a myslim ze za tych 20 minut si koza vazme co potrebuje :D tak dufam ze som pomohol

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyradenie mliečnych výrobkov z jedálnička kvôli akné - Fórum - ZDRAVIE.sk