Orál - ako sa uvolniť?-sex

Príspevok v téme: Orál - ako sa uvolniť?-sex
olivia91

Mám priateľa už vyše 4 mesiace, spávame spolu, je to úžasné ale mám problém s orálom. Aj v predchádzajúcich vzťahoch som to tak mala, nedokážem sa uvolniť a urobiť mu to ústami. S exom som to skúšala pár krát aj sme vždy dosiahli vrchol, ale necítim sa pritom prirodzene a tak sa tomu vyhýbam. Priateľ ma do ničoho nenúti ale vidím na ňom, že mu to chýba. Už som mu aj navrhla, nech ma trošku "opije" a dodá mi to odvahu, ale on to takým spôsobom nechce riešiť. Sem tam mám aj chuť mu to spraviť ústami, ale proste neviem vypnúť a nemyslieť na to čo budem robiť a ako budem pri tom vyzerať. A bojím sa tiež že uz ani neviem ako sa to robí. Viete mi prosím poradiť? ako sa uvolniť? dakujem pekne

whisky

ferino si sa nasral co? :D
kto ma komplex co meles? mne sa penis nehnusi inak by som nemala uz druheho priatela. Len so zatazena na hygienu je to zle? Nieje niesom ciganka z osady ty curak.

fero111111

caakt rok a pol pokial mi ukazes vecko ... by som sa na teba z vysoka vysral ... chudak on ... a aj ty takto mrhat zivotom ... a chutky znamena co ? t mi prides jak cisto technicky sex len vo stvrtok a misionar a nedaj boze daco ine urobis jak je v navode :D och neeeee

a nevyfajcila neboj nic

fero111111

neries ju je to krava vidno ze kaze vodu vino pije a mi pride ako keby ju znasilnil brat alebo otec a teraz ma s toho komplex ze hiiiiiiii vidim curaka :D ta som v pixi bo zneho piska ale to ze vy znej kramujete davate si tam tampon pixoviny to neriesi skoda reci ...

whisky

ano ako vidim sami "experti fora" sa tu stretli :D Pompi tie jeho chutky sa ukazali az potom nez sme zacali so sexom co bolo asi rok a pol od zoznamenia.

pompiKolacik

Este som nemala ziadnu pliagu draha whisky, ja musim muza spoznat a az potom sa s nim poriadne pomilovat, predidem tak tomu o com ty pises v prispevku -- 18:51. Nevedela si co je zac a i napriek tomu si mu "dala" a ty nam tu kazes ?

fero111111

:) chudak caja mate jej poradit a zatial sa tu odbavuje nejaka zakomplexovana krava ktora vkuse opakuje dookola to iste a nadava kazdej jednej co tu je ked napise ze ho fajci s radostou :D naoazaj vskutku prispevky k veci

tak a k veci skus si tam dat nutelu alebo maliny take dzem jahoda alebo slahacku a skus si ho tak vychutnat ine ma nenapada :)

whisky

potom sa necudujte ze mate mykozy infekcie a kadejaku haved tam dole aj v ustach. A ocuraneho spoteneho pipika by som do ust nezobrala ani za 1000 eciek.

pompiKolacik

whisky ... tak zase ja ked milujem, tak mi nevadi ani jeho pot. V podstate je moja erotika dobrodruzstvo a to prave dobrodruzstvo sa predsa nikdy vopred neplanuje. Nemozme chodit so sprchou vsade... vsakze ;))
Neviem si predstavit mat sex perfektne nainscenovany. :DDD
No sorry, kludne si o mne myslite, ze som humusacka. :)))