Aspon raz v zivote chcem vyzerat sexi a nie sladko

Príspevok v téme: Aspon raz v zivote chcem vyzerat sexi a nie sladko
nikusa551

Ahojte :( mam jeden problem este nikdy nikto mi nepovedal ze waw si sexi... Mozem si obliect vsetko co chcem sexi kostymi sexi saty ci sa namalovat ako stetka vzdy ked sa uvidim v zrkadle poviem si bozeee ani kus nie som sexi...priatel mi vzdy vravi aka si sladka, milucka, rozkosna, dobrucka s krasnym usmevom co mi lichoti ale sexi mi nepovedal ani on ani moji byvali ani znamy, priatelia...nik... Ze je vraj nemozne aby taky pystek vyzeral sexi...aj ked na diskoteku som sla s kamoskami pre vsetkych som bola mila, dobra,.. Iba ked sa opijem pod obraz bozi viem byt aj sexi aj zla len ja si to nepamatam :( aj ked sa snazim tak tvarit nejde to...skusala som uz vsetko..mam 25 rokov a citim sa byt ako dieta...a nie ako zena...co mam robit?

Angelina7777

s tym sa asi nic neda robit, a ked tak, tak asi nasilu, pozri taku Miley cirus, tiez nie je absolutne sexi, ale sa snazi, a je to len trapne: www.cas.sk

ja mam zasa kamosku, co vo vsetkom vyzera vulgarne,aj keby si dala mnissky habit, ma prsia E alebo F, nastastie jej blbe poznamky muzov nevadia, lebo ini clovek by sa z toho zblaznil

Lulu2011

no blbe, ked neposobis sexi :) ako je mozne, ze ani v krasnom spodnom pradle, ci nocnej koseli? :) asi to bude charizmou, ked sa citis nesexi a ako dieta, tak to bude tým

xxy

ty sa tvaris, akoby si bola prekliata, ze nevyzeras sexi a to mas kolko rokov? 25? a to vzdychas na fore ze nie si sexi? kebyze mas o 10 rokov menej, tak mozno pochopim... pokial nie si sexi, tak si neni a mozes si dat na seba hocico, sexi sa musis narodit. ako slapka sa samozrejme obliect mozes, avsak neviem ci to ma nieco spolocne so sexi. spokojnejsia?

kabel

nikusa, riesis chuj.viny, preto sa da usudit na zavaznost tvojch zivotnych problemov a skusenosti
mimochodom, byt sexi a byt lacno vyzyvava nie je to iste

nikusa551

xxy ach keby ty si tak vedel aky ja mam zivot... Toto milujem napisem tu nejaku temu a vzdy sa najde niekto kto ma hned zbuzeruje a ani ma nepozna..ale hej jj moj zivot je gombicka...

ropny zdroj

pompiKolacik to napisala super!
ona vie preco som prispela. Ale mam taky tusak, ze si ten tvoj vzhlad nevies "uzivat" tak ako kedysi. Co sa s tebou L deje ?