Aspon raz v zivote chcem vyzerat sexi a nie sladko

Príspevok v téme: Aspon raz v zivote chcem vyzerat sexi a nie sladko
nikusa551

Ahojte :( mam jeden problem este nikdy nikto mi nepovedal ze waw si sexi... Mozem si obliect vsetko co chcem sexi kostymi sexi saty ci sa namalovat ako stetka vzdy ked sa uvidim v zrkadle poviem si bozeee ani kus nie som sexi...priatel mi vzdy vravi aka si sladka, milucka, rozkosna, dobrucka s krasnym usmevom co mi lichoti ale sexi mi nepovedal ani on ani moji byvali ani znamy, priatelia...nik... Ze je vraj nemozne aby taky pystek vyzeral sexi...aj ked na diskoteku som sla s kamoskami pre vsetkych som bola mila, dobra,.. Iba ked sa opijem pod obraz bozi viem byt aj sexi aj zla len ja si to nepamatam :( aj ked sa snazim tak tvarit nejde to...skusala som uz vsetko..mam 25 rokov a citim sa byt ako dieta...a nie ako zena...co mam robit?

nikusa551

A tak mne to hlavne vadi ked sa idem niekam zabavat kamosky vyzeraju sexi a ja tam medzi nimi tak nezne a milo .. Nezapadam ... A tiez vtedy ked chcem nejak prekvapit priatela dam sa do pradielka cerveny ruz vlasy si vypnem a aj tak vyzeram milo..

ebi777

ja chcem vyzerať práve naopak! a myslím, že si o nič neprišla, pre mňa sú sprosté pripomienky od okoloidúcich ponižujúce,, buď rada ako si...

nikusa551

Citron - aha ho! A ty vies aky mam ja zivot ze sa do mna obuvas? Snazim sa zit optimisticky ved zijem len raz :)

pompiKolacik

... to si neoblecies, sexi musis na muzov posobit, musis podnecovat u muzov taku fantaziu, ze az sa im .... hm hm hm
Bud rada, ze si posobis milucko, nezne ... je otravne, ked sa nemozes vyzliect z toho vsetkeho sexi sexi ...