Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvlastny vztah

Príspevok v téme: Zvlastny vztah
Mononukleoza

Ahoj... mam priatela, sme spolu uz pomaly 5 mesiacov. On ma za sebou viacero vztahov, ja len jeden a velmi kratucky. On chcel byt od zaciatku velmi so mnou, ale pritahovala som ho skor fyzicky. Ja som ho mala rada, pacil sa mi, som ale opatrnejsia, velmi sa do tych vztahov nehrniem, lebo mam bordel v citoch a nemam potrebu stale striedat partnerov aj ked sa okolo mna mota chalanov dost. Napriek tomu sme sa dali dokopy, bolo to na mna dost rychlo, ale bola som zvedava, lebo je ako clovek skvely a on tvrdil, ze prilis premyslam, vobec si neuzivam. Dala som mu za pravdu. Aj ked urcite uprednostnujem dlhy vztah a nepacila sa mi predstava, ze chodim s niekym kym si ani nie som ista. No je nam spolu dobre a viac sa ani jednemu riesit nechce. Aspon tak to bolo doteraz. Napriek tomu som sa s nim nevyspala, lebo som to tak necitila. A on na mna netlacil za co som mu vdacna. Aj ked mi dost vyrazne dava najavo, ze by to chcel. Je to taky zvlastny vztah, lebo sa mame velmi radi, vieme sa krasne otvorene porozpravat, ale nelubime sa. Ja som vzdy bola velmi uzavreta v tejto vztahovej rovine ale teraz nedavno mi doslo, ze by som sa s nim vyspat chcela, lebo ho mam velmi rada a uz mu doverujem a to je pre mna vo vztahu dolezite. A zrovna vtedy sa trosku zmenil. Sprava sa inak, viac so zaujmom ako predtym a bol by schopny sa do mna casom zalubit. Vidim to. A ja som si uvedomila, ze to asi nezvladnem. Paci sa mi, pritahuje ma, mam ho velmi rada a ten vztah sa u mna akoby stale prehlbuje, ale trochu inym smerom. Neviem ako to vysvetlit, nie som si ista, ci sa z toho co momentalne citim moze vyvinut naozajstna laska. Ja som do toho isla s tym, ze v najhorsom sa zalubim ja a natlciem si usta, ak to nebude casom obojstranne. Ale mam pocit, ze sa to deje prave naopak. On sa pomalicky zalubi a u mna sa to ustalilo na takom zvlastnom bode a momentalne nemam pocit, ze by sa to posuvalo dalej. Vnutri mam pocit, ze dokazem lubit viac aj ked nemam s cim porovnavat. Mne na tom cloveku velmi zalezi, len ho nechcem tahat za nos. Doteraz som to nerobila, lebo som mu povedala, ze som zmatena a neviem co chcem. Neriesil to. Ale teraz sa zmenil a zacal to cele brat vaznejsie, co mna vystrasilo. Neviem co mam robit, len viem, ze by som onho nerada prisla. Nie ako chalana s ktorym chodim, ale ako cloveka...

Mononukleoza

gita114: To, ze si myslim, ze sa donho nezalubim a pritom unho to k laske smeruje. Nie je fer byt v takom nevyrovnanom vztahu v ktorom jeden citi len nejaku naklonnost a druhy lubi. Alebo ano?

Mononukleoza

nadej123: Dakujem :) Presiel tyzden, rozhodla som sa, ze mu to poviem a necham rozhodnutie, co s nami bude na nom. Bojim sa, ze to nedopadne dobre, ale asi je to najlepsie mozne riesenie. Nebudem ho tahat za nos uz ani den. Nebolo by to fer.

nadej123

/ inac si si odpovedala sama svojou vetou: Neviem co mam robit, len viem, ze by som onho nerada prisla. Nie ako chalana s ktorym chodim, ale ako cloveka..." cize je ti blizsi ako priatel nez ako partner do vztahu s intimnym zivotom a vsetkym co to obnasa. Byt na tvojom mieste s nim nechodim, ale je to na tebe nechcem ta ovplyvnit natolko ze s arozhodnes podla mojho nazoru. Ale vseobecne nikto na fore ti neporadi tak dobre ako tvoja intuicia a uprimny rozhovor s partnerom.

nadej123

no podla tvojich slov ho teraz vnimas ako vzacneho cloveka, ale nie ako objekt tvojich vasni...potom to nie je partner pre teba, ale najlepsi kamarat. (za toot sloven spojenie yb andseny nebol, ale ublizi mu pravda od teba menej, ako ekd bdues stale cakat ze sa zalubis viac a budes ho nechtiac tahat za nos hoci to nie je tvcojim cielom)

skus byt bez neho dlhsiu dobu ci ti chyba aj ako clovek s iskrou, alebo len ako spriaznena dusa- nejaky kamarat a tak s arozhodni. byt v takom vztahu neviem neviem to mi pripada ze mas strach dat neikomu dobremu rozchod, preto ze je dobry, ale na vztah enstaci zaujimavost, musi tam byt iskra! ak tu necitis, niet o com, nechaj ho.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvlastny vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk