Únava

Príspevok v téme: Únava
Nezn4m4

Ahojte, poprosila by som o radu. Mám len 20 a som neustále unavená, chodim spať čo najskôr. Snažím sa aby to bolo tých 8hodín, stravujem sa zdravo poslednú dobu, jem veľa ovocia a zeleniny, nepijem sladké nefajčím pijem ako každý salovák:-D, cvičím.. ale vstanem a som ako zbitý pes.. Čo s tým? Prosím

Ivka 1

Čo je to stravujem sa zdravo ? Ovocie a zelenina obsahujú veľmi málo minerálnych látok a vitamínov, pretože sa pestujú na pôdach,ktoré sú chudobné na minerálne látky a hlavne na selén. To sa nezmieňujem o ovocí a zelenine predávaných v rôznych super marketoch a pod. Takže koľko ovocia a zeleniny skonzumuješ denne? 5 kg ? Nie,to určite nie. To sa ani nedá. Podľa toho,čo píšeš, máš prekyslený organizmus , s najväčšou pravdepodobnosťou zanesené hrubé črevo a teda aj veľmi malé vstrebávanie živín . Ešte som sa nepýtala na pitný režim. Piješ denne 2- 3 L tekutín ?

Miško22

Musíš proste ponocovať a hlavne jesť veľa čokolády a piť veľa sypaného čaju , to nejde jesť len vela ovocia a zeleniny ale potrebuješ hlavne veľa massa a poriadne vela a ryžu a tak necvič :D Alebo ked chceš vstávať hocikedy proste odporúčam Regulax, to proste zaručene vstaneš , a sice ti to pridá iné problémy ale vyrieši to tento problém, ako sa povie z núdze cnosť :P