Moj priatel nie je romantik a nevie ako sa ma spravat k priatelke

Príspevok v téme: Moj priatel nie je romantik a nevie ako sa ma spravat k priatelke
betka.ss

Caute som s priatelom uz vyse roka a v poslednom case sa nedokazem vynadivat ako sa sprava...on ma 26 ja 24. Nie je romantik este som sa s takym chlapom nestretla.. Viem ze ma miluje stara sa o mna ale mam pocit nuekedy ze je to iba moj kamarat... On sam mi povedal ze to nevie...ze taky nie je a ked sa hadame tak ma posle aj do pi.e..ked sme stastni tak neviem to vysvetlit proste mily dobry ale nijak ma neprekvapi nezavola vzdy mu musim ja napisat prva...fakt neviem co si mam o tom mysliet..nevie ako sa ma spravat ku mne..ze predtym mal dve ku.vy ktore ho podvadzali a tak sa k nim aj choval...ale ja som neskutocne mila a dobra milujem ho nemam dovod ho podvadzat tak preco sa tak chova? Ako to mam zmenit? On obcas spravi nieco romanticke lenze kym mu nepoviem ze to bolo romanticke on o tom ani nevie...nikdy nevidel romanticky film ze romantici su podla neho buzici ze si mysli ze ho nebudem chciet a budem ho brat ako kamosa...nechapem jeho zmyslanie....

jassica

Môj priateľ mi dumpingové pred týždňom po tom, čo obvinil ho vidieť niekoho iného a urážať ho. Chcem ho späť v mojom živote, ale on odmietne prísť do kontaktu so mnou. Bol som tak zmiasť a neviem, čo mám robiť, tak som sa dostať na internet o pomoc a ja som videl svedectvo o tom, ako kúzlo koliesko pomôcť im dostať ich ex späť, takže som kontaktovať kúzlo koliesko a vysvetliť môj problém s ním a to kúzlo pre mňa a uistiť ma o 2 dni, že môj ex sa vráti ku mne a môjmu najväčšiemu prekvapeniu druhý deň môj bývalý prišiel klope na moje dvere a prosiť o odpustenie. Som tak šťastná, že moja láska je späť, a to nielen, že sme o tom, aby sa oženil. Ešte raz ďakujem DR OJEFOR kúzlo. Vy ste naozaj talentovaný a nadaný. E-mail: DROJEFORSPELLCASTER@GMAIL.COM je jediná odpoveď. On môže byť veľkou pomocou a nebudem prestať publikovať ho, pretože on je skvelý človek .....
môže vyriešiť nasledovné ......
(1) Ak chcete, aby vaša ex späť.
(2) Ak budete mať vždy zlé sny.
(3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.
(4) Chceš ženy / muži plynúť po vás.
(5) Pokiaľ chcete dieťa.
(6) Ak chcete byť bohatý.
(7), ktoré chcete zviazať svojho manžela / manželku, aby sa
tvoja navždy.
(8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.
(9) Bylinná starostlivosti
(10) Ak môže byť schopný uspokojiť svoju ženu
sex túžba vďaka
nízke erraction.
(11) Ak je vaša menštruácia odmietnu prísť
sa v deň, keď
Predpokladám, že ani cez tokov.
(12) Ak je vaša práca odmietnu platiť, ľudia
vďaka vám?.
(13) vyriešiť problém s pôdou a získať ju späť.
(14) Páčilo sa vaša rodina Denny vás vaše
že jo?
(15) Nech ľudia počúvať moje slovo a robím
ktorý.
(16) Máte nízky počet spermií?
(17) zlé Lucks
(18) HIV CURE

mojpohlad

V pripade ze sa pohadate, tak sa z trucu (trauma z ublizovania v detstve) neozyva tebe on prvy. Vnima to ako dalsie ublizovanie, citi asi krivdu a preto sa ti nechce ozvat ako prvy, ale caka az ho ty poziadas o odpustenie/zmierenie.

S tym moze suvisiet aj to posielanie do pi*e. Skratka ma v sebe nevyrovnanost a dusevne rany z detstva ktore mozu suvisiet s tymto chovanim.

Myslim si ze relativne spokojny clovek ktory netrpi nejakymi vykyvmi, nebude niekoho posielat do pi*e alebo trucovat viac ako je to zdrave, ale bude mat zaujem o co najskorsie uzmierenie aj za cenu ze prvy krok urobi on.

Jeho sucasne chovanie v tomto smere asi zmenis asi tazko. Takze bud to budes akceptovat a naucis sa tieto jeho specificka nejak zvladat, alebo proste cau parky :)

Stale mas na vyber :)

Slobodna

Je to debo a nečudujem sa, že ho podvádzali, keď sa k nim takto správal ale tebe sa čudujem, že máš rada takého týpka.

maja6

Betka.ss, skús si možno prečítať knihu od Garyho Chapmana - 5 jazykov lásky... niekedy je problém len v tom, že si navzájaom nerozumieme, čo pre nás znamená dávať niekomu najavo, že ho máme radi

betka.ss

Ked som s nim bola tyzden pohadana kvoli jeho vine tyzden sa mi neozval nenapisal nic... Po tyzdni som ja prisla za nim ako vzdy... Ze preco si sa mi neozval? A on lebo som cakal kedy sa mi ty ozves ... A tak sa ozvat prvy? To odo mna nikdy necakaj...

Sejla

mne to pripadá tak, že ho uháňaš trochu. A nemáš sa pýtať také blbé otázky. Čo ti mal na to povedať? Keby povedal, že nie, ty si krajšia, bolo by mu to podľa mňa blbé aj v prípade, že by to bola pravda, aj keby klamstvo. Taký vynútený kompliment.
A neni ti blbé, stále ho atakovať? Veď mu nevolaj ako prvá, počkaj, kým ti sám zavolá, odporučila by som ti nájsť si aj iné koníčky okrem tvojh chlapa:D

betka.ss

A dnes sme sa rozpravali o babach co mal predtym spomenul jednu ze bola velmi krasna a som sa zo srandy len tak opytala krajsia nez ja? On bol ticho a povedal ale na bola ako modelka... Co si mam o tom mysliet teraz? Mna to uplne zarazilo...