Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie pred svadbou

Príspevok v téme: Chudnutie pred svadbou
Lininina

Ahojte, je toho tu vážne už veľa...veľa článkov, no neviem kde mám začať čítať. Potrebujem schudnúť za 30 dní, ide byť svadba. NO problém je, že ja sa snažím. Robím všetko preto aby som schudla, no nedarí sa. Prenasleduje ma chuť na sladké a to veľmi veľká. Čo pomáha proti tomu? Dalo by sa schudnúť aspoň niečo dovtedy? Aké športy mám robiť? Prosím poraďte...

Yuna

Hlavne treba prestať jesť sladké, salámy a podobné veci. A hlavne jesť v menších dávkach. A pohyb, pohyb, pohyb

odpovedam

Tak mozes sa sustredit len na chudnutie. Spevnit svaly sa daju, ale neda sa docielit to, ze naberies svaly bez vyrazneho pribratia telesneho tuku. Zakonite, ak naberies svaly, spravia sa ti faldy :-). Preto sa to robi tak, ze najprv objemovka (kamoska fitnesska pribrala 18 kg) a potom sa pali tuk a ostane krasne vyrysovane, stihle telo, ale so svalmi...

odpovedam

pompikolacik, nie je blbost chudnut v posilke. prave svalova hmota spali viac kalorii, nez ked svalovy tonus chyba. najefektivnejsie chudnutie je kombinacia palenie tuku kardiom + budovanie svalovej hmoty posilovanim.

Neda sa to vsak naraz, najlepsie je najprv budovat hmotu a potom spalit tuk. Alebo ak chce clovek len vyslovene schudnut bez formovania postavy, tak robit len kardio.

pompiKolacik

Behat behat behat a behat ... chodenie do posilnovni je blbost, ak chces chudnut, velku rolu zohrava i pobyt na cerstvom vzduchu a nie byt zatvorena niekde v "plechovej" budove s klimatizaciou a snazit sa na beziacom zapotit. Alebo prelozit svadobny obrat

Lininina

Doteraz som sa snažila chodiť do posilky a tak. No ochorela som, tak som to vynechala na 2 týždne. A nejako aj tá chuť prišla na jedlo .. a bol oheň na streche :/

odpovedam

nuz, zdrave chudnutie je 1 kg za mesiac, za 30 dni zazraky necakaj. Zmen jedalncek, predpokladam, ze vies, co je zdrave. Na vecer uz ziadne sacharidy. A sporty - palit tuk kardio cvicenim, behom, bicyklom, orbitrekom. proste sa vela potit. drzim palce :-)

a ako si chudla doteraz?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie pred svadbou - Fórum - ZDRAVIE.sk