debilny gynekolog

bosorenka

ja som sa strašne bála navštevy u gynekologa, no a dopadla perfektne, bol zlatý, všetko mi najprv vysvetlil a potom mi dal pár otázok no a potom nakoniec bolo vyšetrenie ktorého som sa samozrejme strašne bála a nakoniec to dopadlo úplne super

agina

Mna vysetrovali tiez cez konecnik, pretoze na prvu prehliadku som tam prisla ako panna a chcela som predpisat HAK. Doktorka mi strcila prst do analu, samozrejme s lubrikacnym gelom, povedala mi, aby som zatlacila ako ked idem kakat, pootacala prstom a bolo to. To bolo cele vysetrenie.a tak strasne som sa bala.Ak si este panna, treba tam prist vykakana, inak by ta nemohla vysetrit.

panča

Viem to urcite. A ci to boli cez konecnik - to neviem, lebo ja som isla uz po...Ale vsetko sa da vydrzat - len musis byt uvolnena (naco sa stresujes dopredu?)

agina

Prstami v posve skuma polohu maternice, ale to len ak uz nie si panna.Je to absolutne fajn, prsty si potrie lubrikacnym gelom a ide to ako po masle.Vobec sa toho nemusis bat.Neboli to.

panča

Dadka, nestresuj sa. To vysetrenie len vyzera hrozne, zatial sme ho vsetky prezili. A na ziadnu preventivku v 15-tich nemusis ist. Pojdes tam, az ked budes mat gynekologicky problem, alebo - ak si rozumna, tak predtym, ako zacnes svoj sexualny zivot. Neboj sa, ked bude na to cas, zvladnes to

agina

Prosim ta nevid v tom hororove pribehy, absolutne sa prehliadky u gynekologa nemusis bat, ak si este panna, vysetri ta cez konecnik.Ziadna hanba ked ide o zdravie.