Môžem byť gravidná?

Príspevok v téme: Môžem byť gravidná?
macik

dobrý den,chcela by som sa Vás seriozne opýtať na moj problem.Neviem,či mám ísť hned po tabletku PO,alebo nie.

partner mal 2 dnovú abstinenciu,pootom som ho spravila pusou,mal orgazmus,potom sa šiel hned umyť,a vycikať.
DO pol hodiny sme však chceli normálny styk.BEZ kondomu ( čiže žiadna antikoncepcia) vošiel do mna (ale len možno 2-4 cm maximalne) ,potom po par minutach sa spravil MIMO mna,potom sa šiel znova vycikať umyť,do hodiny sme znovva mali styk,penis dal bez ochrany znova do mna 2-4 cm zase druhýkrát.Bol vo mne zase par minut.potom ho vytiahol včas.čiže neejakuloval do mna ANI RAz,lenže predejakulačná tekutina určite bola.

dočítavam sa na nete ,že po prvej ejakulacii su pritomne spermie v tekutine.takže teraz sa celkom obávame.nepostačilo ak sa šiel partner vymočiť???niekde čitam na nete,že vymočiť sa a umyť nestačí,tak sa pýtam,či neviete niečo viac

menzes som mala 12 .2,trval približne 5-6 dní.po skončení som 3 dni. Ovuláciu mávam cca 10-16 den cyklu,ako kedy,lebo nemam pravidelny menzes.Ale teraz ovulaciu asi nemam,mna vacsinou bolieva bruško vtedy .Lenže dočítala som sa na nete,že spermie v tele ženy prežijú 5 dní,a to už ovulácia BUDE u mna.Neviem,či aj z predejakulačnej tekutiny.mám z toho teraz trošku lepy.som pred ovuláciou asi 2 dni a viem,že spermie prežívajú 5 dní v tele ženy.neviem,čo teraz s tým.Hned som sa aj umyla,aj vycikala aj ja.partner ani nebol hlboko vo mne.ale predsa len ,bol vo mne,čiže šanca asi je:(

prosím o rady,čo s tým teraz.nechcem zbytočne stresovať a ani brať tabletku PO.prosím poradte.da sa takto otehotnieť?

mysh

Cindy, tiez si hovorim, ze takito ludia nech su radsej neplodni, urobia sluzbu viacerym :-)

Ja viem, ze nikto uceny z neba nespadol, ale aspon ja osobne, ked idem nieco robit, zistim si o tom aspon zakladne info :-D Aj ked ide o sex :-DD

Cindy353

ach, naco takito pribrzdeni ludia vobec mavaju sex, nerozumiem... iba hlupe deti narobia

vy by ste sa mali len spolu umyvat a cikat, v tom ste prebornici :-)

a tabletka po naco by ti bola? vies ty vobec ako vie narusit hormonalny system?

winki

Ja by som si poprosila vysvetliť čo to je, že chceli sme mať normálny sex, ale vošiel do mňa len 2-3 centimetre. To je normálny sex????? A toto dokonca 3 krát po sebe??? Sa nudíte? Alebo nemáte na ochranu?