Prečo je taký ťuťko?

Príspevok v téme: Prečo je taký ťuťko?
emka t.

Ahojte.Mám partnera, s ktorým žijeme cca pol roka.Keď som ho spoznala, takmer ma ani nepozdravil.Teraz po pol roku je to takisto, sotva ma pozdraví a (doslova) je celý deň schopný presedieť na jednom mieste celý deň.Ešte sme spolu ani nemali sex!Niekedy mám dokonca pocit, že sa ma bojí :( Ako ho osmeliť?Mám 23 a on 22.Už ma to fakt nebaví.Mám ho nechať alebo mu mám dať ešte šancu?

emka t.

Očaril ma svojou krásou a čo je na tom!?Proste chémia!Ale ďakujem vám za rady.Dnes večer ho pošlem "k vode"...

Žužova

:D toto musí byt fejk téma :D Naozaj by ma zaujímalo ako ste sa zoznamili a dali ,,dokopy" .. ale ked nechceš povedat tak mam smolu no :D ...Spoznat ho asi nespozná nikto lebo podla mna neni možné žeby chalan za pol rok čo ma vztah nekomunikoval so svojou priatelkou a hanbil sa pred nou:D ...naozaj takeho nepoznám ..neni autista ? :DD

eisujdnxhdej

Moja predstava toho ako ste sa dali dohromady je asi taka, ze si ho zobrala za ruku a povedala mu "budeme spolu chodit" a on iba prikyvol :D

Sharon85

Aha, chapem, no ale aj tak... ja osobne by som asi nevydrzala s tak kludnym a tichym clovekom, az tak strasne tichym, ako opisujes... ale ked ta to vyslovene vytaca a on to ma v povahe (cize to asi neprestane zo dna na den), asi k sebe nepatrite...

emka t.

Do riti, však sa ani nemám s kým pohadať!Na všetko mi hlavou prikývne.Nechcem muža čo by ma bil a týral, ale takýto chlap ma už ubíja!

Sharon85

Prepac, nechcem ta urazit, ale prve co ma po prcitani napadlo bolo:

ako ste sa dostali k spolocnemu byvaniu, ked ma chlapec problem aj pozdravit?? netusim ako k tomu mohlo dojst, vsak ste sa hadam museli o tom rozpravat... a ked on rozhovoru nie je schopny, tak ako to prebehlo?? zobrala si ho na ruky a premistnila z bodu A do bodu B?? :D fakt prepac, nechcem sa ta dotknut, len to pride trosku srandovne. Ak je takyto, tak sa podla mna nezmeni, pol roka je dost na to, aby sa ti aspon troku otvoril a ked on stale nic, ani nema snahu, len pozera a odide, tak... asi by bol pre teba vhodnejsi niekto iny. Neviem ake ma prednosti, urcite je na nom vela dobreho, ale ak ty potrebujes komunikaciu a proste "zit", nie len sediet a prezivat, tak asi toho nemate vela spolocneho...