Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bez záväzkov

Príspevok v téme: Bez záväzkov
carol07

Ahojte,
Chcem sa opytat aky mate nazor na sex bez zavazkov. Mam 22 rokov, studujem na vyske a po rozchode uz vyse pol roka. Odvtedy som s nikym nebola a vztah v blizkej buducnosti neplanujem z niekolkych dovodov, ale v poslednej dobe premyslam, ci to neskusit (nehovorim o enormnom striedani partnerov), len mam moralne zabrany a neviem ako by som sa s tym vedela vyrovnat ak by som chcela vazny vztah neskor v buducnosti. Bola z vas niektora niekedy v podobnej situacii? Prosim o normalne vyjadrenia.

September

Fleur-de-lis, ano , ja viem:), ale zial ta nevidim..., cize som nemal prilis vela moznosti, z ktorych som mohol odhadnut tvoj vek:P.
A ano rozumiem:), len skoda ze sa svet meni. A som rad, ze je sem na fore aj niekto ako ty:). Dakujem za Odpoved:)

Fleur-de-lis

September, no dámy sa na vek nepýta :P
Čím viac skúseností mám, a čím viac si všímam čo sa deje okolo, tým viac som presvedčená o mojich názoroch. Doteraz som na to mala 25-30 rokov :)

September

Fleur-de-lis,
ak sa smiem spytat, kolko mas rokov?:) Si v tych niektorych nazoroch uzastna:), a tak ma zaujima, aka vekova kategoria ma taketo osoby:). Staci ak napises len priblizne, budem ti vdacny:). Momentalne tipujem 20-25:)...

September

Fleur-de-lis,
ak sa smiem spytat, kolko mas rokov?:) Si v tych niektorych nazoroch uzastna:), a tak ma zaujima, aka vekova kategoria ma taketo osoby:). Staci ak napises len priblizne, budem ti vdacny:). Momentalne tipujem 20-25:)...

dadulikk277

Ja som tiež k tomu uchýlila po rozchode, bolo to pre mňa ťažké a do vzťahu som ísť nechcela. Ale išlo čisto o náhodu, stretla som v bare známeho a dali sme sa do reči. No a bolo. Ten chlap ma tak fyzicky priťahoval, ako nikto. Spávali sme takto spolu takmer rok, než nám došlo, že sme sa medzitým obaja stihli zamilovať. V máji to bude päť rokov, čo sme spolu. Takže u mňa sex bez záväzkov dopadol takto.

hpv lover

a posledna vec, neexistuje toto praktizovat dlhodobo, lebo VZDY sa jeden zamiluje do druheho, to proste tak funguje.. kedze sex robi svoje, hlavne robi city.. a potom logicky, ak je partner inde ak ov sexe nevyhovujuci, pride pre jedneho sklmanie presne take, ako rozchod z normalneho vztahu.

samozrejme, dnes je "in" promotovat "no a co" nazor, "skus hocico" nazor a podobne. ale vtip je v tom, ze nikto z tych co ti toto radia, nebudu niest nasledky (preto nikto za teba neskoci do studne)

no a v neposlednom rade, neviem ake je to s cudzim clovekom len tak si lahnut a zdielat najintimnejsiu cinnost medzi ludmi. samorejme ze ten mechanicky pohyb bude prijemny, tak isto ako keby si tam das velke a vyhriate dildo. mechaniku clovek neokasle, ak isto ako horuca kupel je prijemnejsia aok ladova, bude sex s cudzim so zatvorenymi ocami relativne prijemny, v presne tej ktorej danej chivlke, lenze neskor? to uz je moc moc relativne. (to iste ine navykove latky, aktualne radost prinesie, ale nic nie je zadarmo)

hpv lover

a vztah bez sexu je ako maso bez tuku = absolutne nemozna kombinacia, to je ako voda bez vodiku, alebo kysliku, proste to nejde.. je mi luto, ale takto sa vyberat neda :) nie v realnom fyzickom a duchovnom vesmire ;)

A TO JE NA NOM KRASNE...

keby sa da takto vyberat, tak nemusime ani pit/jest, lebo si doplname energiu skrz nejaky akt, pohyb, alebo tabletku.

podla mna cim dlhsie vydrzis, tym lepsie.. (nehovorim o extremoch typou 10 rokov, ale pol roka je vela? no neviem neviem..)

podla mna, ale neber to ako urazku, keby sa fakt chces naplno venovat kariere a sebe samej, nemas cas na sex na 1 noc a podobne, tak isto ako ano na vztah "nemas" :) cas/chut..

ale len moj skromny osobny nazor. dovod? proste mi to nechuti, potrebujem k tomu doveru, cas, spoznat sa co najviac a to nejde, a to sa neda ani u 20 rocnej kamosky (alebo kamosa)..

Sejla

Fleur-de-lis, pekne si to napísala.
Mňa by zaujímalo, či muži, ktorí mali veľa žien v posteli, ešte dokážu vnímať sex ako akt lásky, precítiť ho.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bez záväzkov - Fórum - ZDRAVIE.sk