Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja zena ma odmieta

Príspevok v téme: Moja zena ma odmieta
mmm1111

Ahojte. Mam tak trošku zmiešane pocity. Mame so ženou 2 dieťa už nejaký ten týždeň je voči mne chladná. Tu nejde len o sex na ktorý mam už chuť keďže už je to rok čo sme ho maly naposledy ale aj chyba mi nejake to objatie pripadne pusa. Viem ze tehotenstvo bolo tažke a teraz po porode to tiež nieje med lízať. Ja snažim je pomahať ako sa len da v domacnosty upratujem, varim, nakupujem s malou pomaham adt. a nič. a to sa skor k fajceniu vratila ako by sa mala mne trosku povenovat.

karolinka122

kedze zacala fajcit, asi nekoji, tak nemusi byt nonstop s dietatom.. co keby ste sa niekam vybrali vy dvaja, ak by mal mimco kto postrazit a starsie dieta, len vy dvaja niekam na vikend, pobliz bydliska, ak by daco s malym bolo nahodou, nejaky welnes vikend, masaze, priroda, nedalo by sa? aby vypadla z domaceho prostredia, odreagovala sa, mozno sa ti zveri, co ju trapi , preco je taka aka je a bude sa dat hladat riesenie.

karolinka122

aja dakujem za poucenie:D mas dieta? rodila si? mala si rizikove? prezila si poporodnu depresiu ako jeho zena? ak nie, do toho nekecaj. v poriadku jeho zena nie je, urcite nie podla toho , co on pise, preto potrebuje podporu, pripadne pomoc zvonka,to sa musia oni dvaja porozpravat o tom, aby jej vedel pomoct nielen okolo domacnosti, urcite si ale ona nezasluzi taketo odsudzovanie, ze je svina, krava a pod. a ze sa si on ma najst inu. uzasne rady mu tu chalaniskovi davate.

Aja02

Karolína, ty čítaj pozorne a douč sa matematiku!
Ten sex nemali už 5 mesiacov a súhlasím so všetkými príspevkami so ZlodejomMeciarom, a to som žena. Tá jeho žena je dobrá krava, keď sa k nemu správa tak ako sa správa. Nikto jej neberie to, že je unavená, ale to je až taká zničená, že mu nemôže dať ani bozk? A aj tak, je to sebecká ťapa, ktorá myslí iba na seba, keď začala fajčiť a pritom má doma malé bábätko.

karolinka122

sam muz musi so zenou hodit rec, mozno pomoze len pokec, mozno bude musiet navstivit odbornika, ak bude jej zla nalada pretrvavat, pokial by odmietala len sex, moze to byt aj trauma z porodu, casom to prekona, pokial celkovo zle a nanic nalada,uz dlho, moze sa naozaj jednat o depresiu. cas ukaze a pomoc sa vzdy najde, len ju netreba hned odsudzovat.

karolinka122

zlodejmeciar, zena ma zrejme depku, nic neobvykle, 80% zien statisticky ju ma, cele diskusie su na zenskych strankach o tom , dojde to na nich v tehotenstve, alebo po porode,su to navaly hormonov ine v tehotenstve, po porode,ine pocas kojenia, kedze jeho zena mala rizikove tehotenstvo,zila v obavach, strachu, asi ani sexovat nemohli, sama zo seba asi nie je stastna, ked sa jej narodi dieta a namiesto radosti ma zlu naladu zo vsetkeho, je odmerana ako popisuje muz. na druhej strane , pise to len on, mozno keby pisala ona, videli by sme to aj z druhej strany..mala by to muzovi ale vysvetlit, ako sa citi,ze jej nie je dobre a ze si vazi, co pre nu robi, ale ze jej je ako je momentalne nanic a nejak to spolu urcite prekonaju, ked uz je to dieta na svete, nech ma kompletnu rodinu. To , ze pri prvom dietati bolo vsetko ok neznamena, ze pri druhom to bude tiez tak, zelam im obom, aby si to vyriesili rozumne ako dvaja zodpovedni ludia.

zlodejMeciar

citaj aj ty pozorne ze dalej to pretrvava aj po 15 mesiacoch, cize to nebol problem len po 3 mesiacoch, to iste sa dialo aj po roku cize tam nezalezi na dlzke.

a ked sme pritom, tie 3 mesiace bol pozorny, nenaliehal a pritom bola ona jak besna svina naneho, pytam sa ja zasluzil si to? koli comu ze ma decko? a zase sa pytam ci len ona sa stara o ecko, ci on nemusi aj popri decku do roboty chodit?

zlodejMeciar

karolinka zvedavy by som bol ci hovoria z teba osobne skusenosti s materstvom alebo je to vyslovene feminizmus.

3 mesiace sa daju pochopit aj zvladnut ale nie v pripade ak zacne naneho stekat ze nech si ide zatrtkat inde miesto toho aby mu vysvetlila ze potrebuje cas.

ale aj ked je niekto unaveny, vycerpany potrebuje nehu a podporu partnera a tuto to vobec nebolo, bola len podrazdena a stekala na kazdu vec ako furia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja zena ma odmieta - Fórum - ZDRAVIE.sk