Moja zena ma odmieta

Príspevok v téme: Moja zena ma odmieta
mmm1111

Ahojte. Mam tak trošku zmiešane pocity. Mame so ženou 2 dieťa už nejaký ten týždeň je voči mne chladná. Tu nejde len o sex na ktorý mam už chuť keďže už je to rok čo sme ho maly naposledy ale aj chyba mi nejake to objatie pripadne pusa. Viem ze tehotenstvo bolo tažke a teraz po porode to tiež nieje med lízať. Ja snažim je pomahať ako sa len da v domacnosty upratujem, varim, nakupujem s malou pomaham adt. a nič. a to sa skor k fajceniu vratila ako by sa mala mne trosku povenovat.

karolinka122

tu sa aspon vidi, co moze zena od niektorych ocakavat, ak pridu choroby, problemy a pod., namiesto aby ste boli zene oporou, tak si idete vrznut inde, aby ste si pozdvihli nalomene muzske ego pri nejakej radodajke.

karolinka122

ja som frigidna feministka? od muza co sa riadi namiesto rozumu vtakom to tak sedi...takze ma to neuraza...mam len trocha viac sucitu. Ze ma zena 3 mes. blbe obdobie neznamena, ze sa ma chlap zbalit , lebo si nezatrtka a ist do najblizsieho bordelu, potom sa nedivme, ze je tolko stroskotanych manzelstiev, 3 mesiace su velmi kratka doba nato, aby si nasiel milenku ako nejaky zbabelec, tot moj nazor a mozete dalej kamenovat jehu zenu a aj mna....mam vase primitivne nazory..

alonegirl

to su hluposti co ti ona hovori ze zeny po 30 uz nemaju taku chut na sex. Iba si hlada alibi. Ja mam 34 a mam chut na sex ale nieje s kym. Praveze zeny okolo 30 dosahuju najvycsiu chut na sex a vedia si ho poriadne vychutnat. Aj orgazmus dosahuju castejsie takze tym jej reciam never. 15 rocna ani nevie poriiadne co taky orgazmus je. Tam bude uplne iny problem. Nema nejake zdrav. tazkosti zenske? Alebo milenca ked uz aj pusy a objatia odmieta.

zlodejMeciar

karolinka122 co tu trepes? sak pise ze jej pomaha ako sa da a ona je chladna ako ladova kralovna, nielenze neni sex ale ani pusa a to aj po 15tich mesiacoch od porodu! to akoze zena porodi a je dozivotne vycerpana, citovo vychladnuta? ale chod.

a ked mali zeny 7 deti a museli zvladat vsetko a chlapi boli v krcme a tuto polozi jedno decko a pritom jej muz pomaha ako sa da?

karolinka122

a mily mmmm, skusil si sa s nou rozpravat,rozpravas sa s nou kazdy den, ako sa mala, ako sa citi, bez toho, aby si "tlacil na pilu"? ona moze mat pocit, ze ti ide len o jedno, cely den je sama s dietatom, potom prides ty z prace, ked utahana lahne konecne do postele a chce mat svaty pokoj , lebo v noci este niekolkokrat vstane k dietatu, este ma za chrbtom nejakeho nadrzanca, ktory je uplne mimo a potom sa lutuje..

karolinka122

Boze je mi na vracanie, co mu tu pisete...Aby jej vytykal , ze ma milenca, vy ste uplne mimo, dopriala by som vam porodit , nespat 3 mesiace a starat sa 24 hodin o babatko, ci by ste mali este potom tolko sprostych reci, nejdem to ani vsetko citat a kazit si den...

karolinka122

Cindy pises: /mohla by byt rada, ze ma takeho trpezliveho muza. maloktory by bol zhovievavy ako Ty. / Tak ty si ina vednula utesitelka, akoze ked je zena 3 mesiace po porode a ma na krku 2 deti, nevyspi sa a nema chut na neznosti, to ma hned chlap utekat za inou? Kecaj do toho, ked budes v situacii tej zeny, co zjavne nie si, ani si nebola. A ty mily novopeceny otecko,radsej pomahaj svojej zene ako mozes , ked ma teraz toho vyse hlavy , nedavno porodila, potrebuje cas a oddych a nelutuj sa ako taka babovka, ze si nemilovany, tvoja zena ma teraz zrejme tolko energie, ze jej to staci akurat aby sa postarala o deti, ma snad cas na cosi ine, na seba, spravit si nejaku radost iba pre seba konecne? Asi nie, tak sa nediv, ze ma v pazi aj teba momentalne.

zlodejMeciar

presne tak, si nanu az moc dobry a ona nevie co od dobroty. urob jej aj ty trocha peklo, bud tiez podrazdeny, bud to pomoze alebo to bude posledny kliniec uz do existujucej rakvy

sghd

mna tak napadlo, pises, ze takym tempom vztah uplne vychladne, cize este vychladnuty nieje,, skus trochu pritvrdit, kym tam este city su. Skus na nu vyletiet, ze ta totalne odmieta, ze urcite ma milenca,, ze ta ma za hlupaka, ktory skace ako ona piska... Kebyze to bolo uz medzi vami vychladnute, tak by to nou asi nepohlo, no ak tam este city su, tak by sa mala nad sebou zamysliet... Ale tiez by sa mohlo stat, zeby to bol zaciatok konca... Drzim prsty