Liečba PCO bez antikoncepcie a iných liekov

Príspevok v téme: Liečba PCO bez antikoncepcie a iných liekov
situacia

ahojte :) prosim vas o pomoc, uz od 15 rokov mam PCO syndrom (teraz mam 25 rokov). brala som dlhe roky antikoncepciu - vysledok depresie, priberanie, vypadavajuce vlas,y nizke libido, rozhadzane hormony a PCO nadalej pokracuje, zatazena pecen, vela potravinovych alergii atd.

Uz to svinstvo nechcem, neberiejm to cca 5 rokov

Brala som aj neantikoncepcie- napr. Provera, Lutenyl, Duphaston - podobne engativa ako atikoncepcia :/

Dr. tvrdi ze musim brat aj estrogen aj progesteron, existuje nieco lahke co moje telo nebude trapit tak ako predosle lieky? uz som zufala mam strasnu beznadej nic nepomaha zo vsetkehoo mi je zle. a na stavy uzkosti lieky nechcem to je dalsia chemia po ktorej clovek nema libido a je nafuknuty ze vyzeram ako tehotna. (brala som Serlift \"vraj\" lahky liek)

ako vyriesit ten neporiadok v organizme? EXISTUJU ESTROGENY A PROGESTERONY KTORE NIE SU V ANTIKONCEPCII, V DUPHATSONE, PRIVERE ANI V LUITENYLE? cisto pokusny kralik som

obxcas zabera Agolutin a neofolin, ale niekedy mi menzes aj tak nepride! :/

este vraj je na to operacia, cez pracovnu dovolenku ju zvazujem, nechecm byt obetou farmaceutickeho priemyslu uz sonm z neho zufala dost :/

dakujem za vsetky vzacne rady

som vesela, optimisticka, spolocenska, jem zdravo, mam zdravu hmotnsot, cvicim a milujem svoj zivot ale tento problem je ejho tienom. Prosim vas poradte mi.

Dakujem :)

pekny vecer zelam