Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bioderma

1_Ivanka

Ja Biodermu používam už tretí rok a odvtedy mám normálnu, čistú pleť.
Tiež som mala aj akné a suchú tvár a v lekárni mi dali vzorku Biodermy a odvtedy si ju kupujem.
Najlepšie spravíš ak zájdeš do lekárne a dáš si poradiť, lebo aj Biodermy je viac druhov.
Ja už odvtedy používam aj šampón tejto značky, lebo moje vlasy boli katastrofálne - mastné, lupiny.

jajjjka

tak na akné ti zrejme nepomôže...ja som skúšala rôzne krémy z rad Sébium, no žiadna sláva, jediné čo používam dodnes je micerálna voda... na akné požívam konopný balzam

lulu369

Veľmi pekne ďakujem za názory :) .. Len na tej sensibio ma odrádza to že ona nie je určená na aknóznu pleť a ja akné bohužial mám :(

jajjjka

rad Sébium je určený na mastnú pleť, a ak sa pleť mastí, je potrebne zbaviť sa tej nadbytočnej mastnoty,nie vysušiť, preto aj tento rad má hydratačný krém, ktorý je potrebný aj pre tento typ pleti

sjuzzz

Vo vseobecnosti si myslim ze tie rady Sébium,odmastovacie a neviem co su na pr lebo ci je plet sucha alebo aknozna alebo hocijaka citliva tak ju treba hydratovat hydratovat hydratovat:)

sjuzzz

Ja pouzivam tu cervenu miceralnu vodu a radu tmavomodru,vyzivovaciu nakolko mam suchu plet.KAZDOPADNE BIODERMU VRELO ODPORUCAM.V lekarni ti poradia,ale asi nie tu radu na problemovu aknoznu plet,lebo ta by ta asi aj vysusovala,takze radsej tu na citlivu .. cize sensibio ak sa nemylim :)

jajjjka

ak máš suchú pleť, tak skús výrobky z radu Sensibio, ja používam micerálnu vodu Sébium, kedže ja mám mastnú pleť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.