Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ma to este nejaky vyznam snazit sa?

Príspevok v téme: Ma to este nejaky vyznam snazit sa?
filip23

Pred asi pol rokom som spoznal super dievcaa....tak velmi sa mi pacila ze som sa do nej zalubil, zacali sme si pisat, castejsie sa rozpravat a tak.....po case sme zacali spolu chodit vonku.....aa tu som zistil ze je o nu vela zaujemcov......povedal som jej ze ju lubim, proste som jej vylial srdce.......ona povedala ze chce byt len kamaratka....tak sme ostali kamarati......a velmi dobry kamarati sme staale, teraz na valentina som jej dal dost velky darcek velmi sa potesila a mame ist zasa vonku......neviem co si mam o tom mysliet.....je vela chalanov starsich odo mna takych 23 rocnych a myslim ze neemam sancu....maa to este nejaku sancu snazit sa ked uz vie ze ju lubim?? ....neviem ako dalej...

mhm

kamo neviem ci ti to dopina ale si uz dlhodobo na 110% friendzoned + predpokladam ,že ide o mladu žabu. Keď ti dievča povie "chcem byt len kamaratka" znamena to "nechcem ta ale budem využivať tvoje služby a davať ti falošne nadeje". Pochop, že jej to ani nie je neprijemne nechať sa na valentina obdarovať niekym o kom vie, že k nemu neciti absolutne nič + vie, že ta osoba je do nej tak buchnuta ,že si snou može robiť čo chce, manipulovať, robiť z teba debila, vyciciavať ťa, hadzať ti med na usta atp.. Takejto žabičke ak by si pluvol do xichtu a pred jej očami sa začal bozkavať s nejakou dalšou pubertalnou nímandkou, ti garantujem, že jej záujem o teba a o to čo robíš s kým si a kde si by stúpol min. o 50%. SRSLY WAKE UP!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma to este nejaky vyznam snazit sa? - Fórum - ZDRAVIE.sk