Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byť lesba alebo aspon bi!

Príspevok v téme: Chcem byť lesba alebo aspon bi!
lenka180218

Ahojte, mám 15 rokov a mám asi opačný problém ako niektoré rovesníčky. Ja sa bojím že nie som na baby.
Od minulého roka, čo som bola s kamoškou som začala nad tým uvažovať. Mohla som ju držať v náručí, odrhňovať vlasy z tváre, držať ju v kine za ruku... Bol to fantastický pocit. Niekoho mať a starať sa o neho, podporovať ho. Ako hetero by to blbo vyzeralo keby som to robila chlapcovi. Je to chlapcova práca.
Začala som si všímať aj iné baby. Postavu, a všetko čo k tomu patrí ;) Začala som si predstavovať aké by to bolo mať frajerku. Čo by som s ňou robila...
Ako telo sa mi páči viac ženské ako mužské, to je fakt, ale bojím sa že všetko ostatné je namýšľanie. Keď do dievčaťa som sa ešte nebuchla, a do chalana aj po niekoľko hodinovom rozprávaní, smskovaní, písaní.

gege

Ty chceš byť lesba??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byť lesba alebo aspon bi! - Fórum - ZDRAVIE.sk