Je tehotná?

Príspevok v téme: Je tehotná?
supo

Mam priatelku. Dnes je to treti den, co nedostala menstruaciu, pricom ju mava stale pravidelnu.
Dost stresuje a boji sa, ze je tehotna. Stale sme mali chraneny sex kondomom, preto tomu sam velmi neverim.
No ked ju pocuvam a myslim na to, ze by som mal byt otcom... Fuu ha

Myslite, ze to je az take vazne? Testom neveri a k doktorovi nechodi...
Dakujem :)

kecena

ahojte, spala som s jednym chalanom asi pred 2-3 tyzdnamy, a meskaju mi kramy len par dni, mohla by som byt tehotna, ked sme ...bez ochrany??? ake su najcastejsie priznaky??, pls poradte, prosim,

baby

Prosim o radu,som v 3-4 tyzdni tehotenstva a mam bolesti v podbrusku,pre par dnami som si mylsela ze je to zapaol mechura lebo som casto mocila ale nepalilo ma to,ale teraz som zistila ze som tehotna a bolest neustupuje.Moze to byt vazne???

ja657844

no sa len pytam lebo jej to meska tak ze ked som mal na prste abo tak kusa toho mojho vylucku a dostalo sa to niejak bidne kus donej abo tak ta ci to daco spravy,vdaka za radu.

ja657844

prosiiiiiiiim vas ja mam kvalitne stresy ale fakt dost velke no nemal som styk len som ju palcol a moze byt ze som sa dotkol mieneho vytoku moze byt ze je tehotna? meskanie este nieje ale nema pocit aby to prislo...

biba21

TAK TO SI ESTE Z TYCH MALA PRIATELOV, CO SU OCHOTNY IST.
VACSINA SA POTOM UZ HANBI A JE IM TO TRAPNE.
A UZ STE ZA NIM BOLI?
PS: KED PISES, ZE NIC, TAK SI UZIVAJTE DALEJ :-D

supo

A pre buducnost ju skusim nahovorit k doktorovi.
Ved ja si napr. myslim, ze zena by tam mala ist este pred prvym pohl.stykom a nie niektore si to odkladaju az ked je neskoro.
Co myslite vy?

supo

Asi pred 10 minutami mi poslala sms, ze dostala menstruaciu.
Takze ocino nebudem:-P
Ale raz chcem byt...
A este dakujem tomu, co vymyslel kondomi:)