Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nejem veľa, cvičím, nechudnem a naberám svaly

Príspevok v téme: Nejem veľa, cvičím, nechudnem a naberám svaly
duri145

Mám "menší" problém. Mám 16 rokov výšku 179,5cm a moja váha je 85kg.... nejem veľa jem 5x denne na raňajky nejakú žemličku občas a inak cornflakes v mlieku, na desiatu mám v škole nejaku žemličku a niečo sladké na obed mám čo v škole navaria čiže to je primeraná porcia a polievku jem občas... ked prídem domov si dám zväčša jogurt (okolo 16:30) alebo niekedy ochutnám že čo bolo doma na obed (len na malý tanierik) a milujem pitie mlieka... viem že to pomáha rastu svalov už to obmedzujem na pohár denne (niekedy to bola aj celá krabička a pol). Neviete mi čo mám poradiť aby mi už nerástli svaly a schudla som ?? Normálnu váhu by som mala mať 75 lenže mi to nejde. Poraďte mi prosím...

woo

tak necvic....inak asi zavisi aj od druhu cvicenia, pri posilnovani naberas svalovu hmotu a pri inych typoch cvicenia len zuslachtujes to co mas, myslim ze tam patri plavanie, beh, aerobic a podobne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nejem veľa, cvičím, nechudnem a naberám svaly - Fórum - ZDRAVIE.sk