Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach z ust po

Príspevok v téme: Zapach z ust po
golias333

Zdravim,
pred asi mesiacom som prestal fajcit po zhruba troch rokoch. Posledne dni ale pocitujem z ust neprijemny zapach, ktory si neviem vysvetlit (ked som fajcil, nic take som nemal). Zuby si umyvam 3x denne, pouzivam nit aj ustnu vodu, no aj ked si zuby umyjem zhruba po 20 min sa to vrati. Vsetky zuby mam v poriadku a v ustach nepocitujem ani ziadnu bolest. Nejedavam jedla, po ktorych by sa to mohlo prejavovat. Rad by som sa toho zbavil, dakujem za rady.

Vlaso

myslim, ze zapach z ust ma na svedomi aj jazyk. ja pouzivam po kazdom umyti zubov aj skrabku na jazyk, cudovali by ste sa kolko svinstva sa na tom jazyku uchyti...

araz

B.Z
už nič horšie nie je, viem o čom hovorím, vlastná skusenost,najradšej by som chodila kanálom a usta neotvorila ako dlho by sa dalo,citim sa trapne a neviem ako sa toho zbavit

hanka9

Treba si uvedomit, ze zdravemu cloveku z ust nema co pachnut !!!

P.s- ak zapach nepochadza z ustnej dutiny (zle zuby atd ), treba sa zamerat na zaludok (travenie) a liecit uvedene veci !

Zapach sa da prekryt poztim klinceka – hrebicka . Citala som, ze liecive je zut koren z puskvorca , ten by mal napravit cisty dych, resp. kombinvat to s mätou.

odpovedam

Podla mna je zapach z ust prirodzeny jav, nikomu len tak ustna dutina nevonia, nemyslim teraz po umyti zubov. ja to neriesim, ale kebyze seriozne chcem, tak by som sla na stery z hrdla a nosa, kvoli podozreniu, ze ide o zapalovy proces, pripadne urobit krvne testy, ci v tele nie su zvysene biele krvinky. Teda hladala by som zdravotnu pricinu....

golias333

Dakujem za reakciu, ale rad by som zistil ako sa toho zbavim. Ako som uz napisal nejedavam nic neobvykle, ani bolest.. fakt si neviem dat rady.

odpovedam

Moze to byt aj povodom z hrdla ci zaludka. Alebo aj tym, ze po skonceni s fajcenim nemas otupovane chutove bunky a zrazu citis aj to, co predtym nie ;-) presne toto sa stalo mojmu otcovu po skonceni s fajcenim

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.