Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvláštne škvŕkanie v bruchu keď ležím

Príspevok v téme: Zvláštne škvŕkanie v bruchu keď ležím
Kristi87

Zdravím,posledné mesiace mám taký menší problém. Vždy keď si ľahnem na chrbát, tak mi začne škvŕkať v bruchu a niekedy dosť nahlas. Či som som najedená alebo nie, či som jedla pred pol hodinou alebo pred 3 hodinami, proste stále... Inak vôbec nemám žiadne iné ťažkosti, napr. s trávením,žiadne bolesti, nič, len to divné škvŕkanie. Stravujem sa podľa mňa úplne normálne. Vôbec neviem čo by som s tým mohla spraviť alebo či sa niečo podobné deje aj iným ľuďom. Prosím poraďte.

demis

Ahoj, mne to tiež robilo, tiež mi škvŕkalo o dušu každú chvíľu. A môžem sa ťa opýtať, že koľko máš rokov a že či ti škvŕka v žalúdku či v črevách?

otazkaodpove

no mozes sa jej zmienit, ale aj tak ti nic nepomozu :) ja som to vravela uz kedy, akurat co mi krv zobrali. a vazne to zacali brat, az som mala 46 kil

Kristi87

Optimisticke :D Nie neberiem ziadne lieky, praveze vsetko uplne normalka :/ Neviem, mam sa o tom zmienit doktorke?

otazkaodpove

nehovorim, ze mas rovnaky problem. len mne tiez vyse roka "len" skvrkalo a potom som velmi zacala chudnut a potom aj x inych problemov, bolesti zaludka, brucha, rozpadavali sa mi zuby, no vesele

otazkaodpove

a neberies nejake lieky? mne to zacalo pri uzivani AD, nikdy predtym som take nemala. a bol to zaciatok k horsim problemom, asi za rok-dva sa mi vyvinula histaminova intolerancia, to boli asi zaciatky, tam sa to pokazilo. a doteraz som sa toho nezbavila, vzdy mi skvrka, ked si lahnem na chrbat, nikedy menej hlasno, niekedy tak, ze by som musela zobudit kazdeho v mojej izbe

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvláštne škvŕkanie v bruchu keď ležím - Fórum - ZDRAVIE.sk