Diéta = priberanie?

Príspevok v téme: Diéta = priberanie?
Lucik03

Ahoj!
Mala by som takú otázku, či mate niekto skúsenosť s tým, že ste počas držaní ,,diéty´´ pribrali.
Asi 2 týždne jem takto : na raňajky ovsene vločky s ovocím, nejaký zdravý obed,jablko, na večeru napr.syr + zelenia
Vobec nehladujem. Za 2 týždne som pribrala 1kg :O a to som pred tým jedla čokolády, nezdravé jedlá.....

odpovedam

necudujte sa, ked jete tolko sacharidov. a navyse, nie je to malo? ja by som toto zvladla na ranajky a desiatu, Ale samozrejme, kazdy ma ine potreby. vaha pocas dna moze kolisat aj 2 kg, cize jedno kilo vobec neberte do uvahy. Nech je pre vas smerodajne zrkadlo, tam najskor spozorujete zmenu.

Mate aj pohyb? Inak ovsene vlocky a vseobecne obilniny obsahuju latky zabranujuce vstrebavaniu zivin, nahradte to radsej nejakymi bielkovinami. takisto na veceru sa snazte vyhnut tuku a sacharidom. len vlaknina a bielkoviny.

ok23ok

Ahoj, ja taktiež asi 2 týždne jem podobne (raňajky vločky,jablko; obed zdravý s nízkym GI; olovrant desiata väčšinou nejaké vajíčko alebo zelenina ovocie;včera bez sacharidov a tvaroh odtučnený)popritom cvičím. Predtým som jedla sladkosti, pečivo(to som tiež vyradila) ale za 2 týždne váha šla o 1kg hore. vysvetlujem si to tým, že som začala aj cvičiť a svaly sú ťažšie ako tuk. priateľ mi povedal, že mam postavu ovela pevnejšiu(tak neviem) ako to vyzerá teraz s tebou ?