Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest noh

Príspevok v téme: Bolest noh
jajka2908

Dobry den,vedel by niekto poradit?casto ma bolia nohy mam ich akoby tazke,sklbe my v lytkach a uz dlhsiu dobu sa k tomuto este aj bolest kolena a jedneho prsta na nohe,ked sedim alebo som len v papuckach ok,ale akonahle si obujem topanky na opatku,na nizkom 4 cm maxim,vysoke nenosim je bolest tak intezivna,ze do ciela dojdem krivkajuc,boli ma to aj v klude ,ale nie tak silno ako ,ked chodim-DOVOD?Dakujem za kazdy seriozny komentar,

jajka2908

Ivka1.Dakujem velmi pekne za Vasu asi az odbornu odpoved,myslim,ze to moze byt ono,nakolko mam aj po chodidlach asi do vysky clenkou male cervene fliacky,vraj to moze byt z nedokrvenia,Este raz Dakujem,teda asi vyhladam lekara

Ivka 1

Jajka s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde u Vás (Teba ) o žilovú nedostatočnosť. Dôvodom je nedostatočné prekrvenie DK , čo môže spôsobovať bolesť hlavne pri chôdzi, opuchy nôh ale aj bolesti v kľude. Odporúča sa sprchovanie DK striedavo teplou a vlažnou - studenou vodou, masáže masťami podporujúcimi prekrvenie DK , veľmi dobré sú : konská masť, masť z pagaštanu konského či rôzne emulzie z borovicových extraktov.Čo samo osebe nestačí, je potrebné aj podporiť správny prítok krvi do DK zvútra. Veľmi účinné je užívanie Ginkga a nenasýtených mastých kyselín Omega 3 a 9 v ideálnom pomere 3: 9.
Rovnako môže ísť aj o ochorenie chrbtice - vybočenie platničiek,ktoré tlačia na nervové zakončenia, čo môže spôsobovať až bolesti dolných končatín. Odborné vyšetrenie na cievnom a u ortopéda, by dalo odpoveď na Vaše otázky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest noh - Fórum - ZDRAVIE.sk