Som uchylná?

Príspevok v téme: Som uchylná?
Lucinkaa

Mám taký zvláštny problém, že pôsobi to až smiešne a smejem sa aj teraz keď to píšem :D
Ide oto, že penisy mužov, veď koho iného sú pre mňa veľmi smiešne a keď som niekde vonku v obchode, na pošte, na úrade, v čakárni u lekára a sú tam aj nejaký muži tak začnem rozmyšľať ako vyzerá ich penis, či daný muž má oblečené slipy, trenky, boxerky. Ako je tam ten ich verzaig poskladaný a či sa ráno ten muž sprchoval alebo nie. Proste také nechutné myešlienky mi chodia hlavou same od seba. Je to normalne? Som len ja taká alebo ešte niekto podobní tu je s takouto uchylkou? Je mi na smiech aj penis mojho frajera, vzdy sa z neho musim začať smiať keď ho vidim s spodnom prádle alebo naheho. Také myšlienku mi napadajú v posledny mesiac a neviem ako prestať sa tým zaoberať. Pracujem ako predavačka v jednom obchode a aj keď prídu zakaznici/muzi/ tak zase rozmyšlam nad ich ...:D
Ešte taká otázka na vás mužov, nezavadzia vám ten penis a semenníky keď chodíte, sedíte, beháte, ležite? Pytam sa lebo chcela by som vedieť ako sa cití taký muž. Mne by to asi zavadzialo. Tak ako zene s velkymi prsami vadia velké prsia.
Prosím vyjadrite sa k tomu lebo neplanujem to riešit so nejakým psychologom ci psychiatrom. Znesiem akekolvek nazory. Ďakujem :)

Omen

Timka,
ty normálna si, na rozdiel od zakladateľky témy trpiacou duševnou poruchou. Dúfam, že sa diagnostikovať a liečiť predsa len dala a dnes už môže byť jej stav normalizovaný.

Ty si submisívna a potrebuješ dominantného partnera, a to ŽIADNA choroba nie je!!!

Ernest-ernie

Timka888 dotieravosť to si si asi s niečím pomýlila, to k dominantnému mužovi nepatrí.

Ale kľudne ti tu nechám na seba mail, môžeš mi napísať a podiskutujeme o tvojich preferenciách a nájdeme spoločnú reč :D

lucyda

Pravdaže to nie je nenormálne, podľa mňa niečo také napadne občas každému. Sama sa takým myšlienkam niekedy nevyhnem :D Ale neuvažujem nad tým stále :D Veď sú aj horšie veci, nejako by som to neriešila :D

Timka888

Lucinkaaa , ak je toto pre teba úchylka , tak to čo mám ja je už extrémna choroba , mám 18 rokov , pre informáciu a teraz ..... strašne ma vzrušuje keď je chlap dotieravý , dominantný , neviem prečo , jednoducho milujem byť podriadená a keď si so mnou robí chlap čo chce ..... slabosť mám hlavne pre starších chlapov , kľudne do 40 . Jediné čo mi prekáža je hrubosť , keď mi spôsobuje bolesť a šklbe so mnou - toto už netolerujem .... ale inak rozprávať sa o sexe pre mňa problém nie je , kľudne ..... takže ak ja nie som podľa vás nadržaná alebo čo tak ja už neviem ??

Iveta Michael

Aliasa ..

neprejde,ak by náhodou mala sklony k nymfománii a to kludne môže byť ...

Lucinkaa sorry, možno si veĺmi náružívý typ dievčaťa alebo jednoducho si dosť zaťažená na sex - ale to nič nie je zlé ak máš svojho priateľa,neviem ... ale myslím, že nepatríš medzi väčšinu žien .. :)

NO2

Tebe to asik spôsobuje zvýšená hladina hormónov, resp. nejako zabíjaš nudu. Čím ďalej od hlavy, tým si to človek menej uvedomuje, že to má, čo sa týka werkcajgu:-)

citygirl

podla mna si erotomanka alebo nymfomanka. Nieje normalne aby si vkuse pozerala na rozkroky muzov a fantazirovala nad ich vtakmi v nohaviciach.
Kukam ze frajera mas takze z nedostatku zaujmu od muzov asi to asi nemas. Potom je to nejaka dusevna uchylka. Ako aj ja sa rada pozriem na pekny zadok nejakeho chalana ked sa predomna postavi ale zeby som kukala a premyslala nad rozkrokom kazdeho jedneho tak to teda nie. Daj sa liecit. Akoze keby si mala 17 tak nepoviem ale 23?

Aliasa

No a ty mas sex? Uchylna niesi, len si sama sebe vsugerovavas, ze mas s tym problem, potom je aj tazko s tym prestat. Neries to, nechaj to volne plavat, nechaj svoju fantaziu bujarit uz kolko casu potrebuje a potom to samo od seba prejde. Mozno o rok, o dva, o mesiac, ale urcite ta to nebude drzat cely zivot... tak sa nehanbi za svoje myslienky a nechaj im volny priechod hocikedy to na teba pride. Po case to aj tak zmizne..

Lucinkaa

Ľudia, mňa to stále drží. Je to normálne? Stále takto myslieť? Mám 23 rokov. To všetky baby v mojom veku takto uchýlne myslia na mužské prirodzenie? Ako stále keď niekde čakám a príde do môjho okolia nejaký chalan alebo muž tak hneď mi príde na rozum ako vyzerá jeho penis a tie ostatné veci čo som už písala v téme. Alebo minule som bola s kamoškou a sesterkou v divadle na jednom predstavení a vedľa mňa si sadol taký pár baba-chalan. On sedel vedľa mňa a po čase to na mňa zase prišlo. Bolo predstavenie a ja som rozmýšľala ako ten jeho kamarát v nohaviciach vyzerá, či mu nieje veľmi tesne a teplo :D Alebo minule zase som sedela s kamoškou na lavičke pred našou byvčou a do vchodu šli dvaja chalani a môj pohľad hneď na ich rozkrok smeroval a tie myšlienky zas. Včera zas som bola na jednom športovom podujatí a tam kopa chalanov a keď sme sa s kamoškami nerozprávali tak ja zase len v hlave penisy tých chlapcov riešila. Že či si ho ráno sprchovali, či majú oblečené trenírky, boxérky.. či im nesmrdí, či ho majú oholeného alebo nie, strašné niečo.