Zväčšenie pier

Príspevok v téme: Zväčšenie pier
Molly.one

Ahojte, myslim ze kazda zena pozna to ze je s niecim neskpokojna, ja som nespokojna so svojimi perami, napustit pery si dat nechcem(kvoli kacacim ustam :) ) preto hladam a nasla som serum na zvacsenie pier, ale neviem ci to neni len jedna z tych oblbovaciek. FC Lipoceutical sérum pre zväčšenie pier denné 4,5 ml + sérum nočné 4,5 ml- Máte niekto skúsenosť a týmto produkom? Moc pomozete, dakujem :)

BONDgirl

ZIADNE ZAZRACNE SERA NA PERY NEPOMOHAJU SU TO LEN VYHODENE PENIAZE.PERY SA PEKNE VYPLNIA KYSELINOU HYALURONOVU KTORA ICH PEKNE VYTVARUJE.SKUSTE DERMAREVOLTU TAM ROBIA KRASNE PERY NEMUSITE SA OBAVAT KACICKOVSKEHO EFEKTU.A VYPLN VYDRZI TAK ROK.CO JE SUPER

doka

môj názor-nemám už 40 a som mamou 4 detí
po pôrodoch som taktiež bojovala s kilami navyše-nepomohli mi čajíky ani lieky na chudnutie a iné preparaty-pomohla mi zmena životosprávy a pohyb
-taktiež prsia som po kojení chcela mať späť svoje-nepomohli ani lieky,ani maste a sľubovali-ani nehovorím :)-pomohol plastický chirurg
ak by to bolo tak jednoduché krémami,mastičkami,tabletkami,čajíkmi-dnes nie sme len krásny-ale aj dokonalý :)) A myslím,že žiadná žena by si nedala zasahovať do svojho tela---tak toto v skratke môj názor...

akinom007

kamaratka si dala raz zvacsit malo to trvacnost pol roka a bolo to pekne a prirodzene ziadne kacacie pery nemala ako pise autorka

doka

Molly-one,
nie,sú prirodzené
rozdiel tak ako u prs-ked si dáš zväčšiť tukom-majú prirodzený tvar,sú mäkké,plné
silikon-je umelý,sú tam váčšie riziká

ivana.z

Molly.one:

Existuje viacero typov kolagenu, ktorych syntezu treba podporit aby sa dostavilo zvacsenie objemu pier. FC lipoceutical obsahuje kyselinu hyaluronovu (ta hydratuje a zjemnuje vrasky okolo ust) a palmitoyl GHK (peptid stimulujuci zvacsenie vlakien syntezou kolagenu a glukosaminglykanov). Neobsahuje vsak Matryxil (specialny peptid na tvorbu kolagenu) ani Lipomoist (podporuje tvorbu kolagenu typu VI). Preto mozu byt jeho ucinky slabsie alebo aj ziadne ako pise Sisa. Serum, ktore obsahuje vsetky tieto prvky je Pretox Pout.
Aj ten ma ale svoje nevyhody. Ak sa prestane pouzivat, ucinok tiez prestane byt vidiet. Vseobecne plati, ze ak sa zastavi prisun ucinnych latok, pery nemozu byt vacsie. Toto je ale pravda aj pri injekcnom zvacseni pier - tiez je potrebne zakrok pravidelne opakovat lebo kolagen sa postupne straca.

Ivana Zakova
Medaprex