kuki kuk :)

Príspevok v téme: kuki kuk :)
ginngi

Ahojte, mam otazku.., :) ze.. co pouzivate na intimnu hygienu??? ake pripravky?? a tiez...ake odlicovacie pripravky pouzivate, s ktorymi ste spokojne?? hm?? ja doteraz som pouzivala Astrid.. mlieko.. AB plet. vodu, ale.. hm, o nicom, a teraz mam aj Clean a Clear.. ale je to blbost, vyrazky mam este vecsie, a cierne bodky vidim stale :D dakujem... a piste vela vela.. co odporucate na intimnu hygienu, a pletove vody a mlieka.. :)

lulinka

taakze na intimnu hygienu pouzivam Lactacyd a som spokojna, no chcem teraz vyskusat nieco ine a to z lekarne TIAL CAP...
na odlicovanie je super AB odlicovacie mlieko s Aloe vera je pre problematicku plet...na umyvanie tvare pouzivam Effaclar gel, potom adstringentnu pletovu vodu Effaclar, ktora stiahne pory a na zaver krem Effaclar K, je na problematicku a mastnu plet, teraz uz sa mi plet tolko nemasti ako predtym..na drobne nedokonalosti pouzivam korektor od Green Line, je antibakterialny-zatial naj korektor aky som mala .. no a vecer a rano sa natieram aj Skinorenom co som si dala od koznej predpisat a je super .. musim povedat ze teraz som so svojou pletou velmi spokojna...stale som si musela dost zarkyvat vyrazky no teraz mi uplne staci ked si plet natriem zmatnujucou tonovacou emulziou Nivea - Be Beautiful (zjednoti farbu pleti a zmatni) - tiez odporucam :) tak tolko moje rady :)

shakt

Lactacyd femina-emulzia na intimnu hygienu-som spokojna. Neodporucam z Avonu. Na odlicovanie- Navlhcene obrusky Nivea.Na vyrazky je dobre Garnier Pure.