Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spanok

Príspevok v téme: Spanok
zrele-jablko

Ahojte,

chcem sa opytat, ako viem, kedy mam dostatok hodin spanku? Su dve situacie:
1.spim okolo 8,5 hodin a ked vstavam, strasne sa mi nechce, pretahujem to, vypinam budik, je to tazke, ved to poznate
2.spim okolo 6 hodin a vstanem uplne lahko, postel ma nelaka, oci dokoran, ovela lahsie sa mi zacne fungovat

Pri situacii 2 sa ale citim inak, skoro az choro, zvlastne, citim to na sebe. Ako mam vediet, kolko spanku potrebujem? Ked si dovolim spat bez budika, tak spim privela a potom som unavena, leniva a neviem zacat den.

redka

dokonca je aplikacia do mobilu, ktora sleduje tvoj spanok (vnima pohyby ked spis a mobil mas pri sebe) a potom si to mozes naprogramovat tak, aby ta to zobudilo prave v tej spravnej faze aby si sa citila plna energie.... kamoska to skusala, vidi sa jej to dost dobre... ja som si len zaznamenavala fazy spanku ale nenaprogramovala som si budenie.. skusim si spomenut ako sa to volalo... uz to nemam v mobile...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.