Zaujem o vas nazor

Príspevok v téme: Zaujem o vas nazor
lullaby225

Dobry den, pisala som tu uz niekolko krat podobne temy no toto je cisto nova a tyka sa stale tej istej osoby. Po novom som nie ze sa priznala ale konecne som to zo seba dala von po tolkych hadkach a nadavkach. Totiz ide o to ze moj byvaly priatel teda neviem ako ho mam teraz nazvat ale to co je teraz medzi nami je zasaz ineho vazneho dovodu co tu rozpisovat nebudem. Pred dvoma dva a pil rokom ma zmlatil, bola som z toho psychicky mimo asi ako kazda jedna no nejako vdaka mojej rodine som sa cez to preniesla a stalo sa to ze som mala noveho priatela ktoreho som asi lubila neviem ci hej alebo nie no to je jedno a ako vzdy po urcitom case chcel sex no uz sa k tomu schylovalo, mal kondom ja oshodlana zabudnut na byvaleho som sa pripravila no uz ked sa ma isiel dotknut vlastne ako som mu povedala pomaly tak isiel pomaly no hned som ho odstrcila a zacala plakal samozrejme z dovodu spomienok a vsetko sa mi vratilo odvtedy som pocuvala ake som decko a neviem co chcem a tak sa to aj skoncilo. Dalsia kapitola ktora by bola tiez cez dve tri strany nebudem rozpisovat no nejako sa zaszaplietol byvali do mojho zivota. Doteraz som trochu psychicky mimo aj preto ze pred tym vsetky a nez ma zmlatil som bola nutena ist na potrat a len chory clovek dokaze ziadat od svojej baby sex niekolko hodin pred potratom a po odmietnuti nadavat mi do kuriev no to je jedno. TAK povedala som mu v amoku o tom I ked by sa nemal starat do toho co bolo po nasom rozchode a samozrejme som kurva co ho zevraj podviedla, mala ineho vtaka v sebe a neveri ze by zena dokazala prestat skor nez by bol sex takze som este aj prostitutka. Prosim vas vase mudre nazory I ked ja nanho svoj nazor uz mam ale ked to tu bude cirat aby videl aj nazor inych. Bola som mu podla vas neverna? A dokaze zena v takom rozpolozeni po tom vsetkom dostat nahly blok prestat a zhnusit si to? Velmi pekne Dakujem

0vecka

hlavne mu nedavaj nic najavo.... to ze chces aby vedel, znamena ze ti na nom zalezi inak by ti to bolo jedno... ale kasli na to zi si vlastny zivot ak je toho na teba vela tak ti pomoze psycholog...

sedmikras

Preboha nebav sa s ním, nepustaj ho do svojho života a vobec sa mu nemáš za co ospravedlnovat ? To nemáš nikoho kto by ta pred ním chránil ?

hanka9

Z tvojho prispevku j citit slusnost, skromnost, nefalsovanu uprimnost, pokoru. Podla mna si velmi dobre dievca. Tym, ze ta tvoj „priatel“ v minulosti zbil, ti s najväcsou pravdepodobnostou sposobil podla tebou opisaneho ujmu na zdravi, psychicky blok, ktory je nutne liecit. P.s- inak ten „priatel“ tym ze ta zbil a ze ti sposobil mozno zrejme aj trvalu ujmu na zdravi patri jednoznacne do väzenia !!! Len chrapun a kokot dokaze zbit zenu obzvalst vtedy, ked je gravidna !!! To je trestny cin a zvyraznujem este raz, patri do väzenia !!!

MultiLevel

Ale ty si nemas co odcinovat! Okamzite prerus s nim vsetky kontakty. Zmen si telefonne cislo, pokial nevydrzis nedvihat alebo nepisat, ak si na nejakej socialnej sieti, vymaz si ho z "priatelov", nestretavaj sa s nim, nevyhladavaj ho, nechci mu nic dokazovat....! Ano, ublizil ti, ale ublizuje ti nadalej a bude to trvat dovtedy, kym ho nevymazes zo svojho zivota! Nedokazuj mu, ako velmi kvoli nemu trpis, vyrozpravas sa neskor psychologicke. Ale s nim uz nemaj nic spolocne! Pre pripad, zeby za tebou chodil osobne, povedz niekomu z kamaratov, co sa medzi vami stalo, povedz to doma rodine, surodencom, aby co naviac ludi o tom vedelo. Aspon takto sme to radili pri tej spominanej kamoske....Ked jej byvaly videl, ze nikde nechodi sama, ze ma stale niekoho pri sebe, dal jej casom aky taky pokoj

lullaby225

Viem premyslam o tom este aj maturity mam pred sebou len chcem aby konecne videl ze vdaka nemu nedokazem mat vztah a vobec ani citovy ani sexualny a ze som mu nebola neverna ked z toho nic nebolo a mala som novy vztah on to nevie pochopit a nuti ma odcinit si ro co som mu spravila :/

MultiLevel

Napisem ti len jednu radu. Vyhladaj psychologa a so vsetkym sa mu zdover. Opisujes cosi velmi podobne, co zazila moja kamaratka....nedavno sme sa bali, ci vobec este zije.
Si velmi zranena a zlomena osobnost, s nizkym sebavedomim a musis s tym nieco robit, ak sa chces dat dokopy a byt este niekedy stastna! Vyhladaj p. Albertovu, ktora ordinuje v BA, ale s ludmi, ktori su z dialky, komunikuje po case aj cez internet.