Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Flaky

Príspevok v téme: Flaky
mixaa

Ahojte. Viem, ze sa uz toho dost popisalo, ale trapia ma flaky po akne a to na chrbte a tvari. bojim sa ist na chemicky peeling,pretoze neviem ako to zaposobi na mou plet, mam j dost citlivu....skusala som aj jablkovy ocot, citronovu stavu...trosku pomohli...ale ja mam flakaty totalne cely chrbat...

pozeram si prave rozne bieliace kremy, nepoznate nejake?.
ale to su acsinou kremy proti pigmentovym skvrnam...to by flaky asi nevybielilo ci?...

ak mate nejake rady, budem rada. :)

daniellka26

mixaa, prepáč, že trošku mimo témy, ale ako si sa zbavila akné? Ja už som poskúšala kde čo a furt nie a nie sa toho zbaviť... :-/

moni25

mixaa, opaľovanie ti nepomôže, len ukryje stopy po akné a keď vybledneš objavia sa často v zhoršenej forme.. Určite vymeň kožnú za nejakú dobrú dermatologičku, ktorá ti poradí ako kožu správne liečiť. Na zakrytie môžeš použiť kvalitný samoopaľovací krém na prírodnej báze, ktorý ti farbu viac zjednotí. Skryť to však neskryješ úplne ničím :/ Treba pokožku poriadne preliečiť, no ako hovorím, určite si nájdi odborníka a nie obvodnú kožnú.

mixaa

ahoj,aj mna to napadlo a tak do solarka chodim obcas, mozem povedat ze som celkom hneda, no je to ak tak vidno..praveze mi tie flaky stmavli, nie je to take ze na bielej kozi mi vidno cervene flaky ale na hnedej take tmavsie flaky , citim sa ako daka spinava a strasne mi to prekaza...ked som mala este akne na chrbte, bola som u koznej, a ta len usta otvorila :o . a nic nepomohla. cize liecim si sama, vsetkoprirodne a strvavu preto sa bojim peelingu

ale pocula som o bioderma chemicky peeling na doma, ale bojim sa ze si spalim kozu

ebi777

opaľovanie pomôže, skús solárko, nehovorím, že chorobne chodiť do solárka, ale len vyskúšať 2x,3x, či to pomôže..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Flaky - Fórum - ZDRAVIE.sk