Premena tela/Fyzické testy

Príspevok v téme: Premena tela/Fyzické testy
peter1080

Dobrý den, chcem sa spýtať či máte nejaký recept ako za 4 mesiace zvýšiť silu a kondíciu? Cez leto robím fyzické testy a potrebujem hlavne zvýšiť zhyby na hrazde, momentálne spravím len 3. Mám výšku 186cm a váhu 100kg. Pravidelne behávam aj cvičím. Ak máte podobné skúsenosti, na taký krátky čas budem vdačný. Nejde mi o veľké svaly, len o atletickú postavu. Za odpovede vdaka.

0vecka

ak to este citas...dnes osm nahodou narazil na toto:

www.radsvetla.inky.sk

ci to funguje nevim ale uplne dole mas treningovy plan na 20 zhybov zda sa ze je to presne to co potrebujes...

miki25

tak na zhyby treba silné ruky a to nejde zo dňa na deň. ale skracovačky v poho tam za 2 minúty sa dá aj 140 nielen 70. občas 2x za týždeň urobím takých 1000 sedľahov a 200 klikov. toto všetko zaberie mi 15 minút dokopy. podotýkam robím to poctvivo a nie ficovským spôsobom tie skracovačky:D

0vecka

skracovacky nevim ale si myslim ze z 3 na 10 asi jo... akoze ja tiez niesom expert ale isiel by som na to tak ako som vravel a kazdy trening pridal kilo ono by sa to malo tak posuvat ze by si mal dat v tej prvej serii nakoniec tych 10 bez protizavazia

peter1080

Stravu mám celkom poriešenú. Dakujem, pozrem niečo na internete. V testoch sú aj skracovačky a behy. Je to podľa teba fyzicky možné za 4 mesiace z ničoho spraviť 10 zhybov a okolo 70 skracovačiek za 2min? Ostáva už len makať. Vdaka.

0vecka

a este dolezite pozri si na nete spravnu techniku tych zhybov to ti tiez nieco pomoze... ja sa napr vzdy rozhojdam ked zhybujem takze asi robim nieco zle...

0vecka

podkozny tuk zase to je vec stravy popripade mozes zacat robit aj kardio alebo intervaly, zase pozor pri drastickych dietach nebudes mat dost sily. a mozes si kupit napr kreatin akoze nestoji to vela a nieco malo to pomoze...

0vecka

ja by som dal silovy trening byt tebou... najdes na nete ja som dlho fical na systeme jeden cvik na partiu 1,5x do tyzdna (napr pondelok piatok streda a zase od znova pondelok piatok a streda) tri serie prva tak 6-8 opakovani druha 5-6 a tretia 3-4 ale ako hovorim na mna to fungovalo som skoncil na bench pressi na vahe 132kg s tymi 3 opakovaniami.

skus najst nieco o tom na nete ale na tvojom mieste by som isiel tymto stylom prve dve serie mozes robit s protizavazim ktore znizis tak o kilo kazdy trening. a tu poslednu mozno by bolo dobre sa odvazit a ak si napr nejake to kilo schudol tak dorovnat vahu.