Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Arganmidas - krepovite vlasy

kristinka4

Moja kadernicka to nedavno zacala pouzivat a musim povedat, ze to je super, aj ked som uz skusala vselico. Na vlasoch je skutocne citit rozdiel, su ovela prijemnejsie na dotyk a su take lahsie, vzdusnejsie.
Hlavne to neskutocne dobre vonia!

PetaM.

Ja mam taktiez dlhe krepovite vlasy a vela bab pisalo,ze arganovy olej im velmi pomohol.Doteraz som vselico vyskusala,avsak nic nezabralo,tak ked som pocula o arganovom oleji,tak som si pomyslela,ze to by uz kohlo zabrat.A ty mas s akym dodavatelom alebo znackou super skusenosti?

Aneleh

Ahoj, mám skusenosti so 100% arganovým olejom na vlasy. Mám veľmi suché a krepovité dlhé vlasy. Nevedela som si s nimi rady, len žehlenie, natáčanie. Teraz používam arganový olej a vlasy sa zlepšili o 200%. Natieram si ich v podstate hocikedy a vôbec nie sú masné, ale sú ako hodváb. Doporučujem. Ale najdi si kvalitného dodávateľa , nie nejaký šmejd.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Arganmidas - krepovite vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk