Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako posilniť pevnú vôľu? (prejedanie)

Príspevok v téme: Ako posilniť pevnú vôľu? (prejedanie)
lavazza11

Nemám pevnú vôľu, čo sa týka jedenia. Neviem si povedať "NIE, toto nezjem!".. Jedávam raňajky/obed/večera pravidelne (večer len zeleninu alebo bielkoviny)... ale vždy pri raňajkách a obede vyjedám blbosti (ani nie že sladkosti).. pri obede sa vždy nacpem samými sacharidmi - po obede slané tyčinky/sušienky, atď...neviem ako to ovládať strašne ma to štve. Čo s tým mám robiť má niekto nejaké rady nato ako mať menšiu chut do jedla teda resp. ako nemať tú "potrebu" vyjedania niečoho po hlavných jedlách? Ďakujem za každý názor

nataly123

no ja mám tiež taký podobný problém, že neovldánem sa a tú "peknú postavu" stratím...hlavne je to počas víkendov ked doma pečieme a chodíme na návštevy, von na pizzu a tak...boloa som schopná zjesť aj polku plechu niekedy :D teraz si dám tiež pár koláčikov cez víkend myslím že mi to neuškodí len nemôžem to robiť takto každý den..čo je dosť ťažké pre mna ale snažím sa s tým bojovať, len musím si povedať že nie nemôžem si dať ved nechceš aby si vyzerala horšie

lavazza11

Ja nevravím že som nejaká baculka, to nie, venujem sa posilovaniu a fitnessu, su mi vidiet tehličky na bruchu, cvićim každý druhý den (60min beh aj posilka) ale obávam sa že s takýmto prejedaním hlavne "sacharidovym" nebudem schopná udržať si to, čo som si doteraz vybudovala. Ono ja mám tie chvílky len ak mám nejaké takéto "mlsanie" niekde pri sebe. Ak nemám pri sebe nič, nezjem nič. Takže tak nejak.

nataly123

s týmto som bojovala niekolko rokov, nikdy som nebola tlstá ale bruško som trošku mala...proste musíš len chceť inac sa to nedá..teraz už dva týždne sa neprejedám nechávam si odstup medzi jedlami a výsledok je hned vidieť. samozjreme že aj cvičím. a ked vidíš ten výsledok tak ta to tahá dalej že nie nemôžem si dať žiaden keksík lebo chcem vyzerať dobre..
ešte jedna vec mi pomohla, mala som známe ktoré boli strašne pekné a chudunké a ked som mala chuť si dať niečo tak som pomyslela na to že nemôžem si dať chcem aj ja tak dobre vyzerať..a to tiež pomáhalo pri cvičení ked sa mi nechcelo.
držím palce snád to víde