Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlčiak - nechuť do jedla

Príspevok v téme: Vlčiak - nechuť do jedla
Nataly291

Môj psík má už niekoľko dní nechuť do jedla, odmieta úplne všetko (od konzerv až po uvarené udené mäso), je strašne chudá. Má už síce 12 rokov, problémy s kĺbami a ťažkosti pri chôdze, no pred pár dňami sa k tomu pridala aj nechuť do jedla. Veľmi veľa pije. Videl ju už aj veterinár, dal jej výživové injekcie, ktoré by mali podporiť chuť do jedla. Po nich jedla normálne, chutilo jej,bola celkom živá, no dnes (asi ako vyprchala injekcia) opäť nič nechce. V minulosti už tiež odmietala jesť, no nezaoberali sme sa tým až tak a prešlo to. Teraz však už s pribúdajúcim vekom sa o ňu bojíme viac a všetko si všímame.
Vie mi niekto poradiť, čo robiť, aby sa jej vrátila chuť do jedla?
Ďakujem

Deria

Stari psikovia, hlavne väcsie rasy trpia casto na klby, mavaju dysplaziu a pod. Moze mat bolesti, napravdepodobnejsie prave s tymi klbmi, dostava nieco na podporu? Ak ma bolesti, samozrejme, ze jej nechuti jest. Ak nic nedostava od veta na klby, mala by si jej zaobstarat nieco sama na prirodnej baze. Napr. viem, ze sa davaju produkty z musli a pod. Najlepsie sa informuj na nejakom fore o psoch, myslim, ze na SK je to Dogforum, tam ti popradia. Ak sa fenke nepolepsi, zmen veterinara.

MultiLevel

Psik mojej starkej je v podobnom veku a z casu na cas ma rovnake obdobie. Avsak s tym, ze nikdy k nemu nevolali veterinara. Maju kupene nejake vitaminy do zasoby, ktore psikovi rozdrvili do vody, a nejak sa vzdy z toho dostal...asi je to uz vekom
Drzim psikovi palce, aby sa z toho dostal!!!!

Bubliii

Nataly291, skús sa obrátiť na nejaké veterinárne fórum, rsp. veterinára online. tu sa riešia hlavne ľudské problémy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlčiak - nechuť do jedla - Fórum - ZDRAVIE.sk