Farba na vlasy Syoss Oleo Intense

Príspevok v téme: Farba na vlasy Syoss Oleo Intense
n.holly

Dobrý deň

Chcela by som sa opýtať či niekto nemá skúsenosti s farbami na vlasy syoss oleo intense. Čítala som že je bez amoniaku, čo je len dobré. Tak by som vás chcela poprosiť aby ste sa somnou podelili o vaše skúsenosti, či nevysušuje vlasy a hlavne či z nej nevypadávajú vlasy??? poraďte mi prosiiiiim :))))) ďakujem

n.holly

Baby ďakujem za rady ;)
Katarinka a aký odtieň používaš?? Ja som ako samotne problém s vysušenými vlasmi nemala pretože moj typ vlasov je taký že mám jemné, zdravé a lesklé vlasy a nepotrebujem žiadne prípravky na regeneráciu vlasov. A farbenie vlasov mi ich zničilo, ale nie tak že by sa vysušovali a podobne, ale preto že mi veľmi vypadali inak vypadali stále rovnako len ich mam menej :/

katariiiinka

chyta dobre a dobre sa nanasa a celkom vydrz ale strasne ale strasne mi vysusovala vlasy a mala som ich potom velmi znicene...

jajjjka

ja používam čiernohnedú, ale skôr je to čierna :) ale na slnku je vidieť hnedé odlesky...takisto som používala hennu, konkrétne hnedú, no nechytala mi takmer vôbec, preto som sa rozhodla vyskúšať znova chemickú farbu...no neľutujem :) chytila mi veľmi pekne :).... a s Palette tiež nemám dobrú skúsenosti, mala som po nej strašne suché vlasy

n.holly

ďakujem jajjjka :) ja si chcem kúpiť čiernu tak som zvedavá. a akú farbu používaš? keď hovoríš o tej henne tak ja som si skúšala farbiť vlasy originálnou hennou a čakala som že to bude čierne ale bolo to tmavohnedé (moja prirodzená farba je bledohneadá)...
totiž som si 3 roky uz nefarbila vlasy a chcela by som si ich konecne prefarbiť keďže mi to s tou hennou nevyšlo a nechcem aby mi ta farba moc ničila vlasy a hlavne aby bola bez amoniaku. predtým som si farbila vlasy normálnymi farbami s amoniakom a ked som ich mala na hlave tak ma aj dosť pálila pokožka hlavy a farbievala som si s farbami zn. Palette a už nikdy viac. Kedysi som mala pekné husté a vďaka tým farbám mi velmi vypadali vlasy a teraz ich mam omnoho redšie. :(

jajjjka

ja s ňou mám veľmi dobré skúsenosti :) chystám si ju opäť kúpiť...vlasy nemám vysušené, ani mi nevypadávajú, a na slnku sú krásne lesklé :) (možno aj preto, že používam šampón a kondicionér s výťažkami z henny)