Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dricolor

anjelicek

deira prave tohoto som sa obavala.kazdy to ospevoval ake je to super,no chcela som vidiet aj tu druhu stranku,ved nemoze byt zdrave nieco co uplne zastavi pot.musi to byt skvele ked si mozes obliect hocijaku farbu,ale za cenu poskodenia zdravia to nestoji.

deira

ja som ho tiez pouzivala a bolo to uzastne , konecne som si mohla dat hocijake tricko .len na nom je to zle , ze obsahuje hlinik ,ktory ucpe te potne zlazy -preto sa nepotis ,ale moze to viest k rakovine .
a tiez aj ked ho uz asi polroka nepouzivam citim stipanie v podpazusi ,
ale to iba niekedy .. nie je to dlho dobe riesenie .

in

Ja to poznám, ja sa s tým už trápim možno 4 roky. S tým obliekaním je to hrúza...No u mňa je to asi psychického rázu - ked idem z domu začnem sa potiť, ak prídem domov všetko je ok. Ani kvapôčka zo mňa nekvapne. Veď vyskúšaj a uvidíš.

anjelicek

neviem ci si ho mam kupit.som teraz aj vo velkom strese, tak rozmyslam ze to potenie by mohlo byt aj tym.ale zasa to velmi obmedzuje.nosit len cierne alebo strakate aby nebolo viiedt flaky, to nie je bohvieco. :-(

in

Vyrážky nie, ale veľmi vysušuje pokožku. Zo začiatku ked som ho používala denne, tak som mala podpazušie celé červené a podráždené, no teraz ho použijem tak 1-2x do týždna a už to nie je až také strašné. Ale štípe ma to vždy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dricolor - Fórum - ZDRAVIE.sk