Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvár, na ktorú nezaberá ani svätená voda

Príspevok v téme: Tvár, na ktorú nezaberá ani svätená voda
zúfala222

Už asi pol roka a viac bojujem s vyrážkami na tvári. Teda najprv to boli vyrážky - uzavrené komedóny, obrovské podkožné boláky a klasické vyrážky. Objavila sa mi aj alergia na kakao, ktoré som teda vylúčila (mesiac čistá). Každý deň jem veľa surovej zeleniny a ovocia - 5x denne + oriešky, čistá voda, začala som aj cvičiť, veľa slniečka. Problém je, že vyrážky stále nič. Pod krkom sa mi začali robiť obrie hnisáky, mám vyrážky ala alergia (veľmi drobunké, červené a pri sebe) okolo celých st a očí (aj na viečkach) a pod nosom smerom na mimické vrásky červené husté a veľmi suché popraskané vyrážky. Mastím pravidelne - nivea, olivový olej, v kúpeľoch mi naordinovali jaroschove obklady. acat a ich krem. Ale naozaj nič nezabralo, žiadna, ani maličká zmena. Prosím, viete mi poradiť? Už nikam radšej nechcem chodiť...

JAnaLR

Nechcws vyskusat aloe vera gel? Pomaha na akne a problemy s pletou,ale aj na ine veci. Pre viac info mi napis mail.

zúfala222

Ahojte všetci,
na šťavách síce ešte zatiaľ niesom (nie je ani mixér, ani odšťavovač), ale pár dní som brádzila na nete a podľa mojej mienky je to, čo mám perorálna dermatítda s rozšírením na viečkach - súdiac podľa obrázkov a definícií od iných "trpiteľov". Vyrážky k tomu sú "super doplnok". Vyskúšala som dodržiavať pár rád - umývať prevarenou vodou, micelárka od biodermy, potom pretrieť jarischovými obkladmi, doplniť postihnuté miesta ichtiolom a mastiť iba vazelínou,a zatiaľ pozorujem zlepšenie - podráždenie zmizlo, pleť je krajšia, aj keď vyrážky ostali.Všetko ostatné mi pleť strašne zhoršovalo. Čiže po tejto terapii som už na 99,9% istá, že ide o dermatitídu. Zajtra idem kožiarke, avšak moc v nej nemám dôveru - od narodenia som psoriatička a stále na mňe skúša experimenty a tlačí mi drahé lieky, takže ak máte tip na dobrých kožiarov, tých nezapredaných, určite budem rada.
Každopádne ževraj táto choroba má tendenciu sa vraciať, čo ma mrzí, keďže už jednu takú nevyliečiteľnú mám. Avšak je pravda, treba byť štastný, spokojný, maximum slniečka a relax.
Ku sóji - občas si dám sóju a výrobky z nej, avšak je to max. 5% z mojej stravy, z môjho pohľadu je to porovnateľné z mäsom. Viem, čo sója dokáže spôsobobať, ale myslím, že v takom množstve má zanedbateľný účinok na moje telo. Každopádne určite spravím detox na šťavách, to mi len prospeje.

Rhea

actafool, neviem, kde tam spominaju klistyry na detoxikaciu, este aj co najviac ako sa len da a pitie vela ovocnych stiav..

actafool1

Rhea.. mne sa ta stranka nepaci... ony v podstate tiez poskytuju nejake svoje "produkty" ... cize je jasne, ze im ide o profit!
Najlepsie je to, co nie je nijak reklamovane!!! PRIRODA!

GoFruit

Tyms om chcela povedat ze sa nezhodneme. Len obmedzeny clovek co to ani nevyskusal len si to precital bude rozpravat o skodlivosti klystirov. Najradsej mam takych ludi co si len nieco precitaju....

Rhea

GoFruit, precitaj si prosim ta toto...
www.akv.sk

a prosim ta, nepouzivaj slovicko OVOZEL, to je mucenie citat..

zufala22, prosim ta, klistyry si nedavaj, narusis si crevnu rovnovahu a urcite nepi vela ovocnych stiav, moze ti stukovatiet pecen napr... a nejaci ganju nabuduce..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvár, na ktorú nezaberá ani svätená voda - Fórum - ZDRAVIE.sk