Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vždy všetko rýchlo vzdám...

Príspevok v téme: Vždy všetko rýchlo vzdám...
barča231

Som mladá 20 ročná baba...plná snov. Lenže akonáhľe si niečo "vymyslím" že by som to strašne chcela, tak stým aj začnem, ale asi po týždni spanikárim a vzdám to. Napríklad som začala chodiť na vysokú školu, pred prvou skúškou som sa rýchlo radšej vypísala pretože som sa zľakla. Alebo som sa rozhodla, že budem hrať na hud. nástroji ...kúpila som si ústnu harmoniku, skúsila som to raz nešlo mi to hodila ju o zem a odvtedy nič. Mohla by som vám tu ešte plno prípadov opísať... Znie to možno hlúpo ale strašne ma trápi že som v živote nič normálneho nedokázala a s takýmto prístupom asi ani nedokážem :( Táto fóbia (alebo ako to nazvať) zlyhania ma prenasledujú všade... v práci sa už dopredu bojím, že spravím chybu, rozmýšľam už na tom že to určite pohnojím a šef ma zdrbe, potom ma vyhodia...a pritom mám len vystaviť jednu faktúru, čo je úplne jednoduchá vec a v pohode to zvládnem nakoniec no predsa rozmýšlam o tom kedy to pokazím... teraz ma čaká napríklad cesta domov z Bratislavy lebo som prespala u priateľa. On však musel isť pracovať a to teraz musím ísť domov sama ... je to blbé pretože presne viem odkiaľ mi ide autobus domov a ako sa dostanem na hlavnú stanicu no už od včerajška rozmyšlam na tom ako sa určite stratím a sadnem na zlí vlak... niekedy sa bojím aj do obchodu isť sama :D :( a to už fakt neviem prečo? Pomôžte nejakou radou prosím! Vďaka!

zewa

Sama pises, ze to nakoniec vzdy dopadne dobre. To znamena, ze len ty mas trosku pokrivene vnimanie svojich schopnosti. Takze ked sa budes najblizsie vniecom rozhodovat, tak to prosto urob aj ked by si mala mat z toho strach. (Avsak nehovorim o tom, ze mas skakat bez padaku, zas snad dokazes rozlisovat zivotu nebezpecne veci. Ak nie, tak potom isto vyhladaj psychoterapeuta najlepsie s KBT vycvikom).

Prezyvka55

Nj potrebujes sa dat do laty a zistit ze zivot neni to o com ty snivas ale o tom co dokazes a co robis, sny si bud pln tvrdou pracou alebo sa vykasli na snivanie.

ebi777

no ja som bola taká istá, pochádzam z malej dediny, netušila som ako to chodí, ale mala som šťastie, že som bola hodená do veľkej vody a potom som ani nerozmýšlala, čo ako mám spraviť a vybaviť, nebolo času,,
život je niekedy tvrdý a životné situácie vedia dať človeka do laty

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vždy všetko rýchlo vzdám... - Fórum - ZDRAVIE.sk