Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel ma bije

Príspevok v téme: Priatel ma bije
bezmocna.0

Ahojte...s partnerom som uz skpro rok a pol a posledne mesiace ma bije kvoli uplnmym hlupostiam..:'( napriklad dnes som prisla neskor za nim lebo v noci som nemohla spat a sa nahneval a zbil..alebo ked chcem byt s nim ked konecne nepracuje zbije ma za to ze chcem byt s nim :'( som bez prace a on tomu nerozumie ze a citim byt sama :'( priatelia uz maju vlastny zivot :( dnes ma zbil rovno pred jeho mamou ktora mu na to nic nepovedala iba to ze mam byt ticho ked on pracuje... Neviem ako dalej ..nic ma nebavi placem stale a pijem alkohol aby mi bolo aspon trochu lepsie :'( my nemame problemy a za to vzdy dostanem facku alebo ma kopne ci zkrabne moje vlasy a vynada mi :'(

janopeto

Pokiaľ to nie je vymyslené, tak si priamo povedzme, že veľa žien na iných mužov proste nemá, alebo sa im "normálny" muži protivia. Proste je to tak. Treba za tým skôr hľadať celé rozvrstenie spoločnosti. Vzťah aj keď je navonok takýto zlý, môže prerásť do závislosti.

Nexistujuca

Hmmm je to dosť taške sa ktomuto vijadrovať neni to voči ženam pekne viem čo si preživaš to iste mam aj ja takže vien sa vciťit do tvojej koži neni to lahke ale skvor deprimujuce

winki

Načo si sa mu ozývala? Už to nerob!!! Ani nechoď za ním a keď ti bude volať on, tak nedvíhaj!!! Áno budeš mať pocit bezmocnosti, samoty, bolesti, ale to prejde ver mi. Musíš zabudnúť na neho a začať pracovať na sebe, svojom sebavedomí a nájsť si životné ciele bez neho.

bezmocna.0

dnes som sa mu po troch dnoch neozyvania ozvala prva a on je este stale nahnevany kvoli tej hluposti... ze ma nechce vidiet ze je to moja chyba... ja uz fakt neviem co mam robit :( cele dni placem boli ma to vsetko na nic nemam chut ... ostala som sama a sibe mi uz z toho :'(

ja som mala pred nim dlhorocny vztah skoro 5 rokov ex v zivote nikdy na mna ani len hlas nedvihol mal respekt a toto co prezivam teraz ma sokuje ...hanbim sa to co i len niekomu povedat bojim sa odpovedi nechcem mu ublizit...ja som prilis dobra :'(

milia

nevies ako dalej? tak to je trocha chory postoj. normalne ho opusti predsa!
nikto ta nemoze bit!
keby ta zbil nejaky cigan na ulici, moze za to ist do basy!
ked ta zbije priatel doma je to v poriadku?

salon

Bezmocna povedz uprimne svoj nazor na to ako by mal podla teba vyzerat vztah? Myslis si,ze bitky vo vztahu su normalne? On je tvoj priatel alebo nepriatel? Je to tvoj rodic,alebo vychovavatel ci je to tvoj milujuci partner?? Akym pravom si to on na teba dovoluje? Vies akym? No tym,ze mu to moja mila dovolis! Jemu to vyhovuje,ze mu to trpis,lebo ty si prenho uplne dostupny terc,na ktorom si on moze vyvrsit svoju zlobu! Debil jeden!
A ty sa zobud! Myslim to vazne a v dobrom pre teba. Raz to hadam pochopis,dufam,ze to nebude trvat dlho a tebe to docvakne a zacnes si sama seba vazit a rychlo nanho zabudnes. Urcite aj jeho v detstve bili,rastol ako taky bity rebel,neposlusny utlacany bud rodicmi alebo kamaratmi a teraz si na rade ty,aby sa na tebe pomstil.
Ked clovek miluje a vazi si cloveka,tak bitka tam nema co robit!

september

Necital som nic nizsie,... Ale urcite ti radim odist odneho. Urcite ta v buducnosti bude bit silnejsie a castejsie, za este vacsie hluposti. Je to bitkar, nikdy s tym neprestane...

MultiLevel

Okamzite s nim prerus vsetky kontakty....nedvihaj telefony, nepis sms, nekomunikuj s nim cez net, vyhybaj sa mu, ako sa len da. O tom, ako ta bil povedz kamaratom, aj rodine...
A pamataj, bude to dovtedy trvat, kym ho nevyhodis zo svojho zivota! Ak to nevydrzis a znova zacnes s nim chodit, mozes si neskor sama za to, ak ta znova bude mlatit...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel ma bije - Fórum - ZDRAVIE.sk