Priatel ma bije

Príspevok v téme: Priatel ma bije
bezmocna.0

Ahojte...s partnerom som uz skpro rok a pol a posledne mesiace ma bije kvoli uplnmym hlupostiam..:'( napriklad dnes som prisla neskor za nim lebo v noci som nemohla spat a sa nahneval a zbil..alebo ked chcem byt s nim ked konecne nepracuje zbije ma za to ze chcem byt s nim :'( som bez prace a on tomu nerozumie ze a citim byt sama :'( priatelia uz maju vlastny zivot :( dnes ma zbil rovno pred jeho mamou ktora mu na to nic nepovedala iba to ze mam byt ticho ked on pracuje... Neviem ako dalej ..nic ma nebavi placem stale a pijem alkohol aby mi bolo aspon trochu lepsie :'( my nemame problemy a za to vzdy dostanem facku alebo ma kopne ci zkrabne moje vlasy a vynada mi :'(

zewa

Otazka znie, ci s tym vobec chces nieco robit, hm?
Ako sa citis, ked dostanes facku? O com vtedy premyslas?
V akom state teraz si?

GoFruit

No ak raz budete mat deti tak ich ten nasilnik bude bit a ty sa budes prizerat? Bravo. No co si si vybrala to mas. Vela stastia

ebi77

je mi ťa úprimne veľmi ľúto, že si klesla na takú úroveň, že si si samú seba prestala vážiť

argument, to že ho miluješ, preto zotrvávaš pri ňom aj napriek tomu, že ťa bije nie je prípustný, aspoň pre zdravo zmýšľajúceho človeka

skús vyhľadať psychologickú pomoc

Veronika_27

okamžite od neho, takýto vzťah ti neprinesie nič dobré a to že ho miluješ... lepšie ti bude bez chlapa čo si na teba dovolí zdvihnúť ruku aj keby máš byť sama!

sponka

Za to že piješ si zaslužiš, ale nie bitku.Robi ti to dobre,keď ťa bije?Nesťažuj sa,ale už aj bež preč.Žiadne vyhovorky,neplatia.