Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel vo vazbe

Príspevok v téme: Priatel vo vazbe
mia89

Moj priatel je vo vazbe a caka na trest, existuje nieco horsie vo vztahu, ktory klapal a mala som pocit ze je to ten pravy? Zazil niekto nieco podobne? Mam naozaj depresivne stavy, nedokazem sa s tym vyrovnat a bojim sa aj o neho. Mam 25 pomaly sme si planovali rodinu. Ako sa da s nieci takym vyrovnat?

0vecka

stara tema ale aj tak, do basy sa clovek mozez dostat a byt v tom uplne nevinne. Aj ked beriem ze vecsinou si za to mozu samy.

staci ist rychlo niekto vam skoci pod kolesa, popripade si nefsimnut ze idete na letnych gumach v zime a ta ista situacia. popripade si kamarat/znamy zabudne u vas v aute trochu travy, lekar nieco poserie u pacienta, a do vysetrovacky sa moze clovek na par rokov dostat aj ked neurobi absolutne nic, staci ked to blbo vyzera a clovek si posedi zopar mesiacov a nakoniec dostane smiesne odskodne atd .. moznosti je vela

2zlbn

Tiež som mladá, a rozhodla som sa čakať. Ale to záleží ako sa muž chová k svojej žene. Viem že nikde by som nenašla lepšieho, mám už niečo odžité. Pokiaľ sa muž chová zle aj k svojej žene, tak je jasné, že naňho čakať nebude, keď vie že sa bude mať dobre bez neho. Ale sú muži ktorí spravia aj to posledné pre svoju ženu.
Každí sme nejakí, preto netreba súdiť druhých a nikomu nemožno radiť, to čo on cíti. A je veľa prípadov a veľa okolností, prečo sa človek dostane do väzenia.

rozvedena_1

Viete ono su to vsetko krasne slova o laske a odpusteni ale zivot je o inom . Autorka je mlada kocka ma sancu este najst si muza do zivota co naozaj za nieco stoji a nie cakat na niekoho premrhat najkrajsie roky zivota a nakoniec sa ten chlap vobec nezmeni a jedine co jej ostane su oci pre plac. Lebo verte ze jedinou istotou ste si v zivote iba vy sami. A ked sa nieco stane nikto pri vas nebude. Ja som si tiez prezila s ex manzelom peklo az som to naozaj pochopila. Jeho zavreli ja som si musela najst druhu robotu aby som platila dlhy lebo sme este vtedy neboli rozvedeny. Takze o krase lasky tu moze pisat fakt len ten co si este nic zleho v zivote neprezil.

Iiiiiiii

Niečo trochu od veci, sorry:
Milá a pokojná žena prišla do lekárne, priamo k lekárnikovi, pozrela sa priamo do jeho očí a povedala: rada by som si kúpila trochu kyanidu. Lekárnik jej na to povedal: do kelu, na čo potrebujete akurát kyanid? Žena mu na to povedala toto: lebo potrebujem otráviť svojho manžela. Lekárnik zagúľal očami a povedal: Pane, zmiluj sa! Ja vám nemôžem dať kyanid, aby ste zabili svojho manžela! To nie je legálne! Prídem o licenciu! Však oni nás oboch zatvoria! Všetko možné, zlé sa nám môže stať. Ale kde že! Ja Vám nemôžem dať žiaden kyanid! Žena siahla do svojej tašky a vytiahla obrázok svojho manžela v posteli so ženou toho lekárnika. Lekárnik sa pozrel na obrázok a povedal: nuž, teda. To je iné. Vy ste mi nepovedali, že to chcete na predpis.

Iiiiiiiiiiii

Urobil niečo zlé, tak dostal trest. Neviem, čo je na tom také zlé alebo nevídané? Nobelovú cenu za Mier ste nečakali, tak potom je všetko ok. Čo je ľuďom milé, je Bohu ohavné.
Držím Ti palce. Neboj sa, raz ho pustia a budete spolu a budete šťastní. Ja Ti to prajem od srdca. Len to nevzdávaj a vydrž.

rozvedena_1

si mlada baba a ak chces rodinu dobre zvazuj akeho otca svojim detom vyberies lebo je to celozivotne rozhodnutie... nech to nikdy nelutujes ako mnohe zeny ktore sa popalili ako ja...vela stastia!

rozvedena_1

ahoj... ja som si toto tiez prezila...ale moj ex manzel si zato ze tam skoncil mohol sam... bola som neskutocne stastna ze som sa rozviedla a mala konecne pokoj... ked tam niekto skonci nieje to pre nic.... teraz na vianoce sa chcel ku mne vratit no ja som to uz nedovolila nikdy... moj syn je vdaka nemu zdeptane utiahnute dieta ktore musi chodit psychologicke... svoj zivot by som si bola zariadila uplne inak keby je moznost vratit cas... a to iste radim aj tebe... neviem sice v com je problem u vas... ale ked robi nejake blbosti urcite ho nechaj... lepsie to nebude.. naozaj nie... ja som sa musela tiez az takto kruto popalit aby som to pochopila...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel vo vazbe - Fórum - ZDRAVIE.sk