Milujem ju!

Príspevok v téme: Milujem ju!
nyS

Ahojte, potreboval by som poradiť už dlho nad tým premýšľam. A teraz potrebujem názor aj od iných...
Je to už skoro rok, kedy sme sa zoznámili, stretli sme sa tak, že som sa jej v nemenovanom obchodnom centre,
som sa jej prihovoril, rozprávali sme sa všetko okej. Chodili sme vonku, na kávu (rande) všetko išlo tak ako malo,
jediný taký vážny problém bol, že mala priateľa, to už nebola taká perfektná správa. No ale bral som to ako fakt.
Ale časom sa s ním na rozišla, ako vysvitlo, tak to nebolo definitívne. Sú spolu znovu a to až do teraz.
Nebudem vám opisovať, čo jej robil. Myslím, že si urobíte mienku o tom, prečo sa s ním prv rozišla.
Čas plynul, stále sme chodili von atp. A raz som sa jej rozhodol, že som sa do nej za ten čas zaľúbil.
No, ale čo človek nechcel, čo iné mohla urobiť ako ma len odmietnuť, bolo jej to ľúto, že mi to tak ublížilo.
Chvíľu sme sa spolu nerozprávali, ale to ja som bol naivný a to bola tá najväčšia hlúposť čo som urobil, že som
sa jej neozýval. Ale teraz po čase, sme spolu znova v kontakte, dohodli sme sa, že skočíme na kávu.
A až teraz som pochopil, čo k nej naozaj cítim.
A teraz som v takom pomikove, neviem čo mám robiť mám počkať? Alebo to mám nechať tak, a "hľadať" ďalej.
Ku žiadnej inej som necítil to, čo cítim k nej. Pravdu povediac, je to môj ideál.
Dopredu vám ďakujem...

Andy 29

človeče, nerob to, nedávaj sa s ňou dokopy, ja som tiež v minulosti urobil tú istú chybu ktorú chceš teraz ty urobiť.
ozýva sa ti lebo nemá nikoho a ty si jej padol vhod. Ľudskou rečou povedané lepší vrabec v hrsti ako holub na streche čiže lepšie niečo ako nič.
si jej poruke tak to využíva.
tak som padol do pasce aj ja s jednou babou až neskôr som zistil že sa počase začala stretávať s iným ktorý mal naviac než ja po finančnej stránke.

jedno

Pozri sa ďalej ináč nezabudneš nevravím teraz aby si na ňu zabudol úplne ale iba na to čo k nej práve teraz cítiš. Keď máte byť spolu ráz budete ale teraz asi nie. Mal som podobné a je to dosť ťažké nevideli sme sa 8 mesiacov raz sme sa stretli len tak ona s kamarátmi a ja taktiež chodili sme zas spolu von zas prišli spomienky a som sa trápil. To je ťažké na tom a sebecké keď dakto ti dáva dôvody na Lásku a potom ti ju neopetuje naspäť. Hore hlavu pozeraj ďalej a nehľadaj keď hľadáš nenájdeš príde to samo.

babika4848

Chcem byť z môjho pohľadu úprimná , ona ťa hlavne potrebuje ako kamaráta a cíti že k nej cítiš viac ako kamarátstvo tým si zrejme kompenzuje to čo jej priateľ nedáva . Ona sa ho tak skoro nevzdá a aj keď tak bude znova sa k nemu vráti ale pre ňu budeš zrejme vždy kamarát , podľa môjho názoru sa porozhliadni inde kým sa zameriavaš len na ňu nevidíš koľko úžasných nezadaných žien ti uteká pred očami :)

Simonella

nYS- napis mi prosim ta "AHOJ" na tento mail: ajlasjl@gmail.com , a ja ti odpisem uz z mojho e-mailu:) som zvedava, ako to teda cele je...

alii555

a este taka malickost aj on bol moj ideal, mam v mobile napisane ako by mal vyzerat moj ideal muza so vsetkymi vlastnostami aj vyzor a pod. a on presne splnal ten ideal aky som mala napisany (preto som sa ho tak drzala)... ale potom ako to skoncilo ten ideal som si nechala nemenila som nic... len som tam dopisala ze \"aby bol nezadany\" :)

alii555

Bola som vo velmi podobnej situacii ako si teraz zy pred nedavnom, on mal dlhorocnu priatelku s ktorom nebol udajne stastny potom sa rozisli a opat sa dali do kopy. Ale ja som s nim nebola kamaratka na kavu ale nieco viac... bohuzial
Poviem ti ze tiez ku nikomu necitila to co k nemu vtedy. Udiali sa veci dokonca mi aj povedal co ku mne citi ze ma lubi, no stale bol s nou, bolo to velmi ponizujuce pre mna. Dlho mi trvalo kym som sa z toho dostala, ked je clovek zalubeny je total slepy, vsetko mi doslo az z odstupom casu. A teraz viem ze uz nikdy v zivote sa nezapletiem so zadanym aj ked by mo tvrdil aky je nestastny NIE uz nikdy, bud sa rozide a potom ale inak uz nikdy toto peklo nechcem prezit. A vies co je s nom doteraz (ach chudacik aky bol len nestastny a je s nou doteraz) u mna to zaklincoval tym ze som ho vtedy po asi mesiaci co sme neboli v kontakte, uplne nahodne sme sa stretli sli sme oproti sebe a on s nou si spokojne vykracoval a drzal ju za ruku a s usmevom mi povedal "caau" (ako keby sa ani nechumelilo) potom mi vlastne doslo koho som to vlastne milovala co ta uboziaka (a to pred mesiacom by som dala zanho ruku do ohna ze aky je on uzastny clovek)
Mozno je tvoj pribeh iny, kazdy je iny svojim sposobom. Ale pre mna odvtedy jedno velke ponaucenie ZADANY STOP!!! a ako vravim moze byt v akomkolvek nestatnom vztahu, a poiem to clovek ktory je v nestastnom vztahu si za to moze sam nik ho nemoze predsa lutovat. Ale aj tak si z mojho pribehu nezoberies ponaucenie, clovek sa aj tak najlepsie uci na vlastnych chybach. A ty ako zalubeny nemozes vidiet realitu triezvo (to nie v zlom) zalubeny je byt super, ale mnoho krat si tym ublizujeme.
V tej dobe som aj ja sem pisala pribeh. A ludia boli tiez ku mne nevreli, pisali mi kadeco co som v tej chvili nechcela pocut, chcela som aby ma niekto povzbudil a namiesto toho som citala ako som sprosta (arogantna Agnes tiez pisala.. a mala pravdu ako skoro stale) vies aka som bola nahnevana a pochopitelne som sa branila (ze tu nikto nepozna presne ten pribeh, a ze vy ma nechapete a pod.) a spatne sa na to pozeram tak ze vsetci mali pravdu len ja som ju vtedy nechcela pocut, prijat... ale CHVALABOHU som sa z toho dostala. sorry za chyby pisem z mob. paa

derby79

Myslím, že je tu dosť ľudí, ktorí ti chcú poradiť, len tých 10% na radu nestačí. Stojí žena v tomto trojúholníku o to aby si o ňu bojoval???? Veď daj 90% hmmm

nyS

Potrebujem poradiť ja osobne. Nepotrebujem čerpať z ostatných. Je to tu nato, aby sme tu niečo pridávali a nie si čítali niečo od ostatných, takže tak...