Milujem ju!

Príspevok v téme: Milujem ju!
nyS

Ahojte, potreboval by som poradiť už dlho nad tým premýšľam. A teraz potrebujem názor aj od iných...
Je to už skoro rok, kedy sme sa zoznámili, stretli sme sa tak, že som sa jej v nemenovanom obchodnom centre,
som sa jej prihovoril, rozprávali sme sa všetko okej. Chodili sme vonku, na kávu (rande) všetko išlo tak ako malo,
jediný taký vážny problém bol, že mala priateľa, to už nebola taká perfektná správa. No ale bral som to ako fakt.
Ale časom sa s ním na rozišla, ako vysvitlo, tak to nebolo definitívne. Sú spolu znovu a to až do teraz.
Nebudem vám opisovať, čo jej robil. Myslím, že si urobíte mienku o tom, prečo sa s ním prv rozišla.
Čas plynul, stále sme chodili von atp. A raz som sa jej rozhodol, že som sa do nej za ten čas zaľúbil.
No, ale čo človek nechcel, čo iné mohla urobiť ako ma len odmietnuť, bolo jej to ľúto, že mi to tak ublížilo.
Chvíľu sme sa spolu nerozprávali, ale to ja som bol naivný a to bola tá najväčšia hlúposť čo som urobil, že som
sa jej neozýval. Ale teraz po čase, sme spolu znova v kontakte, dohodli sme sa, že skočíme na kávu.
A až teraz som pochopil, čo k nej naozaj cítim.
A teraz som v takom pomikove, neviem čo mám robiť mám počkať? Alebo to mám nechať tak, a "hľadať" ďalej.
Ku žiadnej inej som necítil to, čo cítim k nej. Pravdu povediac, je to môj ideál.
Dopredu vám ďakujem...

nyS

A ospravedlňujem sa, že som nezareagoval na tej tvoj. Prečítal som si ho viac krát, ale predsa nemusím odpovedať na všetko, alebo? Ďakujem.

nyS

Rozpoviem to tým ktorých to zaujíma, a nie tým ktorým ktorý nad tým krútia nosom, ako napr. pár ľudí... Možno reagujem čudne, ale ako mám reagovať ako pozitívne naladený človek, o tom pochybujem, že to pôjde. Každému ďakujem za názor, hľadám tu ľudí ktorý si prešli podobným, a vedeli mi poradiť, a nie tých ktorý nemajú podobnú skúsenosť, a snažia sa ma presvedčiť o omyle... Toto je presne ten dôvod.

DontWorry

nyS a clovek co sa ti aj snazi pomôct a poradi a povedat nazor, tak na to pre istotu ani nereagujes. Rovno len napises, ze "dajte mi mail a ja vam poslem svoj pribeh". Heh? Naco pises na forum, ked negativnejsie nazory neprijimas a opovrhujes nami a ak ti dakto napise nieco mile ako napr. ja, tak to mas na salame.

Pride mi to velmi divne, ze chces posielat kadekomu cudziemu na mail svoju storku. Vsak to rozpovedz tu ak si uz zacal.

nyS

doubledog: A ak by sa mi toto stávalo často, tak neviem či by som to tak intenzívne riešil, a dával to tu, s prosbou o pomoc... Hmm?

doubledog

muzi s citlivou a romantickou dusou, aku ma udajne nyS, mavaju taketo problemy casto.
a prestanu ich mavat az ked pochopia, co robia zle.

Sofia8866

Zaujímavé, tiež sa nachádzam v podobnej situácii a veru je náročné sa rozhodnúť, ako ďalej.Ťažko radiť, sama by som potrebovala radu.

Simonella

NyS - Nevieme, preco sa s nim vtedy rozisla, co jej robil? bil ju? podvadzal?? ak ano, aky ma dovod byt s nim? nie je s nim nasilu? podla mna s nim asi nie je velmi stastna...inak by sa nestretavala taky dlhy cas s tebou. ci ta brala len ako kamarata? nevieme cely tvoj pribeh, napisal si, ze to je asi len 10 percent zo vsetkeho, tak tazko nam je poradit ti :) ale podla mna urcite o nu bojuj, dufam, ze raz budete spolu :)