Milujem ju!

Príspevok v téme: Milujem ju!
nyS

Ahojte, potreboval by som poradiť už dlho nad tým premýšľam. A teraz potrebujem názor aj od iných...
Je to už skoro rok, kedy sme sa zoznámili, stretli sme sa tak, že som sa jej v nemenovanom obchodnom centre,
som sa jej prihovoril, rozprávali sme sa všetko okej. Chodili sme vonku, na kávu (rande) všetko išlo tak ako malo,
jediný taký vážny problém bol, že mala priateľa, to už nebola taká perfektná správa. No ale bral som to ako fakt.
Ale časom sa s ním na rozišla, ako vysvitlo, tak to nebolo definitívne. Sú spolu znovu a to až do teraz.
Nebudem vám opisovať, čo jej robil. Myslím, že si urobíte mienku o tom, prečo sa s ním prv rozišla.
Čas plynul, stále sme chodili von atp. A raz som sa jej rozhodol, že som sa do nej za ten čas zaľúbil.
No, ale čo človek nechcel, čo iné mohla urobiť ako ma len odmietnuť, bolo jej to ľúto, že mi to tak ublížilo.
Chvíľu sme sa spolu nerozprávali, ale to ja som bol naivný a to bola tá najväčšia hlúposť čo som urobil, že som
sa jej neozýval. Ale teraz po čase, sme spolu znova v kontakte, dohodli sme sa, že skočíme na kávu.
A až teraz som pochopil, čo k nej naozaj cítim.
A teraz som v takom pomikove, neviem čo mám robiť mám počkať? Alebo to mám nechať tak, a "hľadať" ďalej.
Ku žiadnej inej som necítil to, čo cítim k nej. Pravdu povediac, je to môj ideál.
Dopredu vám ďakujem...

nyS

Hrac: skús si to ešte raz prečítať celé, ako môžem byť jej terajší, ak sme ešte vôbec nemali vzťah. Nič proti, ale prv si premysli čo napíšeš. Ak je toto tvoj subjektívny názor, tak tomu nepochopím...

Derby79: Ako vieš, že to nevyzerá na vzťah, nevieš ďalších 90% vecí o tom. Nemám proti nikomu nič, každý má svoj názor, ale ako môžeš usúdiť takéto definitívne rozhodnutie, na nezaložených faktoch.

Ak mi naozaj týmito vášímy "RADAMI" pomôcť, tak to ďakujem pekne. Jediný kto sa ma tu snaží pochopiť, je tu: MOZNO, nik iný. Tak, radšej sa opýtam na ďalšie podrobnosti, čo sa dialo, ako keby ste mali hneď rozhodnúť niečo a to negatívnym smerom...

mozno

(ani ja do toho nevidim, preto dopredu neodsudzujem)
A ked je clovek zamilovany, rozum ide vacsinou bokom, taky clovek nerobi racionalne rozhodnutia.
A to vobec nie je odsudeniahodne. Taky clovek potrebuje iba usmernit, podporit, vidiet veci z nadhladu, z ineho uhla pohladu...potrebuje pocut objektivne nazory.

mozno

Nevidite do toho, tak si tie ustipacne komentare nechajte pre seba.Vobec netusite, co sa tam udialo, resp. co sa tam deje.

mozno

mam podobnu lovestory, preto sa o ten tvoj pribeh tak zaujimam. ak sa ti chce, napis mi na targus at centrum.sk, mozno si navzajom poradime a pomozeme

nyS

Mozno: Áno vždy sa nájde pár ľudí ktorým sa s tým zdôverím, ale určite len tým ktorým úplne dôverujem, a úprimne tých je málo, ale niekedy je menej viac. Kľudne sa môžme o tom porozprávať diskrétnejšie cez nejaký chat alebo... Toto je ani nie 10% toho, čo som mal na srdci.