Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bez emocii

Príspevok v téme: Bez emocii
bezemocii

ahojte. mam pocit ze som bez emocii, citov, vasni, vsetko robim ako daky nauceny robot, mam pocit ze sa neviem ani schuti zasmiat... amme iste problemy v rodine, tak si myslim ze to je tym dovodom, ze chcem aby ma iny udia videli lepsie... lebo ja som uvolnena len doma, napr s ocom sa viem hadat aj s mamou ale vonku nie. ani s mojim priateom nie..k nemu som mila, k priatelom tiez atd, ale aj moj priatel mi vravel ze preco mu nepovie nikdy narovinu co mi je ze mu vravim len nic a nic.. a neviem sa s nim ani pohadat len sa urazim a nic nepoviem a pritom mam v hlave tolko myslienok. asi to je zato ze nasi sa stale hadaju a ja povedome robim vsetko naopak lebo nehccem dopadnut ako oni.... zazili ste nieoc podobne????

Melange

Vyskúšaj veci, ktoré si ešte (alebo dlho) nevyskúšala a možno v nich nájdeš emócie. Napríklad prechádzka v prírode osamote (mne to pomáha). Tiež mám isté problémy s emóciami. Samozrejme, že nie presne takéto. Ak to nevieš vyriešiť sama, tak skús vyhľadať psychoterapeuta a uvidíš, čo ti povie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bez emocii - Fórum - ZDRAVIE.sk