Čo je to za cloveka?

Príspevok v téme: Čo je to za cloveka?
alicaaaa

Opisem v skratke svoj problem, mam vedla seba cloveka, ktory sa neustale uraza, robi zo seba obet (je to muz, vo vztahu sa sprava presne ako zena) vsade bol, vsetko videl, ale nevie sa spravat, nie je schopy ma za 5 rokov nikam zobrat, aj to vsade kde sme tak sa pohada ( vzdy!!) a ak po tom vsetkom nahodou niekam chcem este ist vymysli, ze nema peniaze a pritom este v ten vikend ide chlastat s priatelmi. Ak ma ist niekam so mnou tak sa vyhovori ze je nespolocensky, ma takyto clovek este sancu sa v buducnosti zmenit?? Je vobec mozne aby som ho este naozaj po takomto spravani lubila?Ci som sa zblaznila??

lilyiankaa

on má o tebe mienku, že si ako malé decko,pritom najväčším paradoxom je to, že ako decko sa správa práve on ... spomedzi tých všetkých vecí, čo si tu vymenovala by mi asi najviac vadilo to, že sa vždy všade poháda ... aj keď aj tie ostatné by mi riadne šli na nervy ... s ním ťa nečaká žiadna svetlá budúcnosť, si ešte mladá, rozíď sa s ním a nájdi si niekoho, kto si ťa bude vážiť, chovať sa k tebe normálne a bude ti venovať svoj čas ..... s týmto ťa nečaká žiadna perspektíva v živote, aj keď mu prehovoríš do duše a on ťa nedajbože aj vypočuje, žiadne zázraky nečakaj ....

Simonella

presne to iste som si hovorila ja ja :D a vidis ako som dopadla ..ale nastastie ma osvietilo nakoniec. tak to zelam aj tebe. naozaj to urob ked s nim budes najblizsie lebo zbytocne sa trapis. a potom daj viediet ako to dopadlo, ok? :)

alicaaaa

Vies co ja som uz nad tym uvazovala ze cele roky som mu ani raz nepovedal ze sa chcem rozist fakt mam pocit ze trpim este aj to co sa trpiet ani neda a este k tomu dobrovolne... ja neviem citim sa neuveritelne a pritom som si vzdy hovorila ze nikdy sa nenecham nejakym chlapom manipulovat.

Simonella

no bol podobny, preto ma zaujal tvoj prispevok :) aj ja som sa bala byt sama , preto som s nim bola dlho vo vztahu a trpela mu vsetko. ale raz som si povedala DOST a ukaoncila som to. a vies ako mi je dobre?? dlho som sa rozhodovala ci to urobit , ci nebudem lutovat, a nelutujem. dokonca casom som si nasla lepsieho chlapa, ktory sa sprava na svoj vek. nie ako tamten. takze podla mna riskuj a neostavaj vo vztahu len preto, ze sa bojis byt sama. obnov priatelstva, zi. naozaj. viem uplne ako sa citis, ale zabijas len roky zivota s niekym, s kym byt vlastne ani podvedome nechces, lebo ti nevyhovuje. je to tak. a povedz mu tamto co som ti pisala, ze ho nechas a ze ako zareaguje. som zvedava:)

alicaaaa

Ved tohto sa bojim aj ja...a este celkovo ze budem sama,, ja neznasam byt sama. Ah je to proste dost tazke a tvoj byvaly bol taky isty?

Simonella

skus ho postrasit...povedat mu ze ho nechas ak bude nadalej takyto, ze sa ti jeho spravanie nepaci, ze mas pocit, ze mu na tebe nezalezi, a proste vsetko, co ta na nom stve. a odpoved na svoju otazku zistis z jeho reakcie. ak bude lahostajny tak ho posli kade lahsie.