Hľadam dobry zdravotný matrac

Príspevok v téme: Hľadam dobry zdravotný matrac
Noneviemaky

Dobry deň. Potrebujem matrac na manželsku postel. Tak rozmýšľam či dva samostatné alebo jeden v celku.
Nevyznám sa v nich. Aký by mal byť?.Tak tvrdý asi nie, alebo ano....potrebujem zdravotný pre alergikov,..
Neviem či by mal byť, latexový,penový, či ortopedický...
Mam silnu alergiu na lanolín,kovy,parabeny,proste.dost chemií./alergik na všetko/tak hľadam niečo s aloe vera...len su tvrde tie matrace....Nevie niekto poradiť?....nevyzná sa tu niekto v matracoch?.
Ak nie, nevadí.ved skúšobná doba je 30.dní..vrátim ak nebudem spokojná.
dovi :)

TotoaMata

My sa s manželom chceme podeliť o velmi dobrú skúsenosťou so stránkou www.ja-a-matrac.sk. Pre každého, kto hľadá kvalitný matrac za skvelú cenu. Matrac pri spánku spolupracuje s telom, a nikdy sa na ňom zle nevyspím. Takže odporúčame matrace odtiaľto.www.ja-a-matrac.sk Určite to nebol náš posledný!

jessica19566

dakujem za radu, ono to asi aj tak dopadne, ze sa tam pojdeme pozret sami a nieco vybereme, ale dakujem za dobry tip :)

dagmar12

možno najlepšie je si fakt zájsť niekam do obchodu a vyskúšať na vlastnej koži. My sme si ho vyhliadli na sconto.sk a potom už sme šli priamo do predajne v podstate s vymysleným plánom ;-)

jessica19566

Tiez mame problemy s matracom, pretoze ma casto boli chrbat a uz by som to fakt chcela raz a navdy vyriesit dobrym kvalitnym matracom.. len vobec sa v tom nevyzname :/

jozef1409

volam sa jozef pochadzam z Bratislavy hladal som na nete matrace a nasiel som stranku www.matracshop.sk skusil som objednal prisli rychlo super cena a urcite dobra kvalita odporucam vsetkym zelam peknu nedelu

juraj1309

dobry den chcem sa podelit zo skusenostami s matracmi my sme objednali matrece od www.matracshop.sk a su velmi dobre super cena aj kvalita a firma ma aj kamenne obchody kukni aj ich fb pekny den

frooks

Skúste pozriet na www.drevona.sk my sme kupovali tam, majú výber a dobré ceny. A určite odporúčam radšej dva ako jeden, lebo aj pri kvalitnom sa pohyby prenášajú

Prezyvka055

matrace vegas, nic ine normlane podla mna na slovensku neexistuje, ostatne vsetky su faky. Takze ak chces normalny matrac tak matrace vegas.