Akné, akné a vždy len akné ničí mi radosť zo života, sebavedomie, náladu ..

Príspevok v téme: Akné, akné a vždy len akné ničí mi radosť zo života, sebavedomie, náladu ..
aknédievča

Mám už dosť rokov na aby som akné nemala, 23... skúšala som všetko ..Acnenormim kúru, tá užasne pomohla na 3 roky, antikoncepciu jeden rok, nepomohlo vôbec, zynerti, fuac gel, antibiotiká, biodermu atd. pomohlo len dočasne aj to len o 60% možno zlepšenie... celkovo som vždy mala mastný typ pleti, aj vlasy sa mi mastia každý deň, mám aj lupiny, seboreu pri krajoch vlasov, to mi tiež moc nepridáva... chcem rady !!! proste už som prečítala milion člankov, milion for, kadejaké rady, všetko ale príde mi že nič lepšie ako ten roocutane a aknenormin nie je na akno do dnešného dňa. lenže mne ho už doktorka druhý krat nechce dať že to nie je už možné ... celé líca a bradu mám vždy vyhádzanu a plecia niekedy pár tých hnisavých vyrážiek, pred mentruáciou aj čelo, trošku hrud :( :( nemám ani nič zo štítnou žľazou.... čítala som tu dnes forum čo tu radili jednej babe že čo má jesť... a piť... bolo tam pár rád ... chcem to skúsiť.. čo by ste ešte poradili, niede som čítala aj o ACNEVAC že to kus pomohlo... ja už nechcem plakať a hanbiť sa isť aj vyniesť smeti bez hrubeho make-upu lebo som fakt posiata červenymi krátermi ... ach ...ako sa z toho vyliečiť...?
viem že tam má suvis všetko psychika, teraz mám kopec stresu, strava, voda... vodu z vodovodu je dobré piť alebo tie minerálky čo je lepšie?... spánok, hygiena... všetko .. viem že to je aj problém tráviaci, ja nemám problém s trávením ... aj som bola vegetariánka vegánka za pol roka ale nič to neurobilo... aj dneska som totálne vyhádzana neviem to ani zakryt, nemám chuť isť ani medzi ľudí ..ZAčALa som chodiť zo zufalstva aj do solárka, ako risk lebo mám veľa znamienok ale tam ma ani moc nechytá a ani nevidím zlepšenie :/ ... všetko všetko už skušam...

Jozefe

Odporúčam prečítať si článok na badatel.sk o akné...mne už len tá životospráva pomáha.Doktori tvrdia že to neni zo stravy.JE..tí čo majú akné majú nevýhodu že na tú stravu takto reagujú.Treba zmeniť stravovanie a ono to ide.Netreba čakať výsledky hned chce to čas lebo všetky nahromadené nestráviteľné hydrogenované tuky sa postupne uvoľňujú aj cez kožu a nejaký čas to trvá...aj nestráviteľné rafinované cukry z cukroviniek a podobných sračiek potrebujú ešte väčší čas kým ich telo cez kožu vylúči...plus A a E emulzia=zaručený úspech.

magdalena9

na akné je najlepšie nasvietiť biolaserom,v kombinácii s hydrogelom alebo koloidným striebrom, v BA za 7e

Jozefe

nuz je to kvalitny vyrobok ktory je testovany a obsahuje to co obsahovat ma.ta davka co spominam uplne pokryva davku vitaminu A pri akne cize mozes logicky pocitat ze ucinky budu rovnake ako pri retinoidoch akurat budeš zdravsia.je popisanych mnoho skusenosti s liecbou tymto pripravkom.Netreba zabudat aj na zivotospravu .ziadne oleje vyprazane a sladkosti.uvidis ze ti to zaberie...vyskusat neni taky problem.

adusha

Ahoj Jozefe. Tiež mám dlhodobý problém s akné a neviem si s tým už rady. Užívala som aj Roacutane, no okrem pár mesiacov bez akné a zničenej pečene to nič neprinieslo. Akné mám znova. Preto by som sa chcela spýtať,či máš s touto A a E emulziou pozitívne skúsenosti. Počula som o nej už viackrát,tak rozmýšľam, že ju vyskúšam. Naozaj pomáha?

Jozefe

skús na stránke damianvit.sk produkt volá sa "A a E emulzia 60 ml" je to prírodná náhrada retinoidov(roaccutane,aknenormin)kde jedna kvapka obsahuje az 15000 IU prírodného vitamínu A takže v dávke 3x 5 kvapiek a sa môžeš v podstate bezpečne predávkovávať vitamínom A ako u tých liekov.Tie chemické deriváty vitamínu A sú nebezpečné.Nie je to len tak ich užívať V USA sú zakázané nakoľko veľa pacvientom spôsobili trvalé následky a viedlo sa kôli nim veľa súdnych sporov.Poškodenie zraku reprodukcie klbov a trávenia...pozor na to!Na stránke bádateľ SK je okrem iného dobrý článok čo sa týka stravovania a tej prírodnej emulzie..odporúčam

Ninaa

Aknenormin alebo Roacutane sa bezne predpisuje opakovane. Najdi si ineho kozneho lekara. Akne ak sa spravne zvoli liecba je na 100 percent liecitelne. Konaj rychlo, lebo ti ostanu jazvy s pigmentove skvrny. A na solarko radsej zabudni.

kablica

drotica, neziaduce ucinky su uplne v pohode, pokial nehrozi tehotenstvo...roaccutane sa zbytocne demonizuje, navyse slecna ho uz uzivala a ako jediny jej s akne pomohol.

nikus16384

Ahoj mam cierne bodky na tvary a je to brozne .. aj tie pupaky mam neviete niaku vodicku alebo nieco aby mi to prestalo?

Pleťovka12

Ahoj!
Ja som mala problémy s pleťou tiež, pomohla mi kozmetička. 1x mesačne si idem dať vyčistiť pleť, plus keďže ju mám rovnako mastnú, povedala mi, že ju mám ošetrovať len gélom na čistenie a sébiovou vodou ráno a večer. Nič mechanicky nevytláčať sama, pokiaľ to nie je nevyhnuté a žiadne natieranie tváre. Taktiež mi odporučila Eclaran 5. Ten mi veľmi pomohol. A cez zimu som bola na chemickom peelingu, ktorý mi upravil mazotok a pomohol mi zbaviť sa hnedých fľakov, čo mi zostali. Momentálne je zlepšenie viditeľné a obrovské. Mám zmenšené póry, pleť bez hrbolčekov a zmizli mi tmavé miesta po akné. Kúr som mala a idem ešte na jednu.