Neviem co sa so mnou deje

Príspevok v téme: Neviem co sa so mnou deje
jakal

Uz dva mesiace sa citim neuustale vycerpany,boli ma hlava,nohy,spodna cast chrbta a priserne mi piska v usiach.Odkedy sa to zacalo mam problemy s pamatou,koncentraciou a citim sa uplne k nicomu.Dufal som ze to casom odozneje,no pretrvava to nadalej.Pocas celeho dna sa citim malatny,vecer zaspim takmer okamzite ako si lahnem,no zobudzam sa velmi skoro a priserne unaveny,bez nalady.Pocitujem uzkosti,som beznaladovy a pocitujem priznaky depresie.Snazim sa sam seba presvedcit,ze je to len prechodny stav ale zacinam sa bat ze to neprejde.

karolinka122

ako som pisala, moze to vyvolavat hocico, parazity su napr. len jedna alternativa, tu su o tom zaujimave clanky, zaujimave, ze vsetci pacienti s tymito symptomami boli odoslani psychiatrovi..www.zdravysvet.sk

karolinka122

zisti si vo svojom okoli n ejakeho dobreho alternativneho terapeuta, moze to byt hocico, co ti toto sposobuje, to ako sa citis a prezivas je len odraz nepriazniveho zdravotneho stavu, dnes maju takyto terapeuti nato pristroje, pomeraju, zistia.. Lekari ti nic nezistia a tak skoncis u psychiatra a tam to bude uz beznadejne...

nojo

vies co, pokial si velmi neprajes pribrat, na tvojom mieste by som ziadne antidepresiva nechcela, lebo vela antidepresiv ma priberaci vedlajsi ucinok a este vela dalsich, napr problemy v sexe hlavne u chlapov...si myslim, ze radsej byt smutny, nez spravit zo seba skaredu ozrutu...a navyse si z toho otapeny, to by si bol rovnako unaveny, akurat ze tak mimo, ze uz by si ani ten smutok nevnimal, necitil by si nic. moje skusenosti. sorry. a skusenosti mnohych inych ludi, pozri na nete...aj osobne poznam...

henria7890

typické príznaky depresie podľa mňa, na tvojom mieste by som nečakala a vyhľadala psychiatra, mám s tým skúsenosti, nenechávaj to zajsť tak ďaleko ako som to nechala ja